Dacia Sandero III

prethodna tema - sledeća tema

MitarMrgulic

Možda jednostavno nije "boja na prvo gledanje", moguće je da će kad se ljudi naviknu biti ok.
Uvijek se sjetim one Citroenove kameleonske "smeđe, zeleno, žute", koja je bila hit kod ove marke, prije 10-ak godina, sad je ne viđam više, jer ako se ne pokaže dobro, tvornice je povlače.

Meni je žao što je ukinuta ona obična zelena iz prve generacije Dacia i ona svjetla smeđa metalik, koja je bila među najboljima za Logana 2.

Trumpeter

Ova boja se baš uklapa u sliku kako većina populacije doživljava Daciju kao brend  :-)1

Raja

Živo me interesuje ko je vršio ta istraživanja i kojim metodama su ispitivali populaciju?

Trumpeter

#123
Predlagao kolezi da umesto polovnog Audija kupi samo malo skupljeg novog Sandera kao što je moj. Nije rekao bljak ali to je mislio kao i svi za stolom.
Kupio CH audija ko čaša, vozila ga baba sa kraćom desnom nogom subotom kad je nosila kolače Federeru, pa krenuo sa porodicom na more u Grčku, vratili se busom, on ostao u Makedoniji dok ne popravi auto. :to:
i dalje mu je Dacija bljak
:write:
Eto ti metoda istraživanja.

Raja

O kay, jasno. Metod je rekla kazala a ciljna grupa "kolezi" sa posla. I na osnovu ovoga proizlazi zaključak
da većina populacije ima lošu (čitaj,nakaradnu) sliku o dacijama.
Hvala na informaciji.

Veterinar

Skrenućemo sa teme, ali jeste, većina populacije novu Daciju ne smatra boljom od bilo kojeg sestogodisnjeg polovnog VW-a. Onda vide novi model, pa kažu da je odličan, onda čuju da ima tri cilindra, pa kažu:"Brate..."  Za to vreme se neki od nas vozaju dvadesetak godina u Dacijama i razmisljamo drugačije. I naravno, obe grupe misle da su u pravu, osim što mi to i znamo.
 Danas mi se dovezla mušterija u zlatnom Stepwayu. E, to je već nešto drugo, što se boje tiče.

Trumpeter

Baš tako, dovoljno je pročitati komentare u domaćim novinama na bilo koji članak gde se spominje Dacija u kontekstu da je to najprodavaniji auto u EU i slično. Dve trećine komentara su negativne i ironične.
Mene lično zabole za takva mišljenja ali većina će ipak radije kupiti polovan izakani šporet nekog brenda umesto nove Dačije.

Mare

Citat: Trumpeter poslato 23.08.2024. - 22:07Predlagao kolezi da umesto polovnog Audija kupi samo malo skupljeg novog Sandera kao što je moj. Nije rekao bljak ali to je mislio kao i svi za stolom.
Kupio CH audija ko čaša, vozila ga baba sa kraćom desnom nogom subotom kad je nosila kolače Federeru, pa krenuo sa porodicom na more u Grčku, vratili se busom, on ostao u Makedoniji dok ne popravi auto. :to:
i dalje mu je Dacija bljak
:write:
Eto ti metoda istraživanja.


Prosečna Srbenda likes this.