Dacia modeli u najavi

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

#361
Na forumu "Garaža" pojavilo se par zanimljivih slika novog Stepveja,koje ja ne umem da postavim ovde.Bolje da ih nisam video.
Prvo,neverovatno je da se cev auspuha završava negde kod rezervoara,u nivou zadnjeg sedišta.Do zadnjeg branika fali skoro metar!?
Drugo,donji deo karoserije je potpuno neofarban i nezaštićen,samo ona osnovna siva boja.
Dakle,odozgo se sija ona moderna,fensi,metalik narandžasta boja,a tamo dole nema skoro ništa!Kao da je pravljen za one kupce koji kupuju auto na prvi utisak i neće ga voziti duže od 6 godina,kolika je,verovatno, garancija na koroziju.

LeNgenda

Auspuh asocira na zagađenje, nema auspuha i odmah se osećaš bolje.

Meni je lepše kad nema cevke pozadi. Ima puno automobila danas koji kriju cevku. :D

Mislim da je antikorozivna zaštita neupitna i da je sa 2006. godinom Dacia završila sa tim. Kako to postižu mene baš briga. A garancija na koroziju je pitanje računice proizvođača i nijansiranja ponude unutar koncerna.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

MitarMrgulic

Evo baš gledam, na stranici Dacie za BiH, postavili su novi Sandero Stepway 1,0 Tce.

Cijena mu je oko 25 100 KM ili 12 800 eura, realno je poskup, Stepway diesel prošle generacije je bio jeftiniji :ces:

https://izaberiiodvezi.dacia.ba/Vozila/Dacia-Sandero-Stepway-1.0-TCe-90-Essential/2734/

Keka

Citat: saša61beograd poslato 08.01.2021. - 10:03
Na forumu "Garaža" pojavilo se par zanimljivih slika novog Stepveja,koje ja ne umem da postavim ovde.Bolje da ih nisam video.
Prvo,neverovatno je da se cev auspuha završava negde kod rezervoara,u nivou zadnjeg sedišta.Do zadnjeg branika fali skoro metar!?
Drugo,donji deo karoserije je potpuno neofarban i nezaštićen,samo ona osnovna siva boja.
Dakle,odozgo se sija ona moderna,fensi,metalik narandžasta boja,a tamo dole nema skoro ništa!Kao da je pravljen za one kupce koji kupuju auto na prvi utisak i neće ga voziti duže od 6 godina,kolika je,verovatno, garancija na koroziju.

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

speedo

I megan dvojka je imao ovako "sakriven" auspuh...to je najmanji problem.

Zoran

Zeljeni limovi kao na "VILUSU "
Auspuh je jako glupo riješenje za rikverc na prašini.
To je propala MANova inovacija.
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Ma jebe se njima za "rikverc po prašini" ali ušteda pola metra cevi na 100000 vozila je 50 kilometara cevi.

LeNgenda

Kataforeza, varovi zaštićeni, vosak curi, u najgorem slučaju antikorozivna zaštita je na nivou prošle generacije, što je sasvim solidno.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

saša61beograd

Na slikama nije prikazan  skraćen auspuh i neofarban lim.Prikazano je kako Dačija vidi svoje nove kupce i njihovih 11.500 evra.

kiconix

Tako su se pojavile i slike prvog Dustera, vidim propade i Dacija i Reno.

Zoran

Ja auto nikada nisam kupio srcem. Uvijek sam gledao koliko plaćam i šta mi može zaraditi. Sutra da kupujem auto sigurno bi dobro pogledao Fiat Tipo 1.4 od 95 KS.
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Citat: kiconix poslato 10.01.2021. - 00:35
Tako su se pojavile i slike prvog Dustera, vidim propade i Dacija i Reno.
Neće ni propasti dok imaju publiku koja pristaje na sve.
Uostalom,zabole me za Reno i Dačiju,ako kupujem,kupujem zbog sebe,a ne zbog profita Renoa i Dačije.