Tce 0,9 + TNG - Problemi sa gasom

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Na youtubetu obavezno, pored LPG, ubacite i GPL, posto se tako prodaje na mnogim trzistima.

Nadam se da ce neko od upucenih u IT da pomogne sta jos uraditi da se nakon pretrage video visoko kotira.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Koliko se sećam, Deki je napravio neke lične kontakte u samom vrhu RNH, a oni su tate ovima iz RNS...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

szs

@Keka
Za veći "hit result" potrebno je u info postavljenog snimka ostaviti što više RAZDVOJENIH pojmova koji su direktno vezani. Primer:
Renault
Dacia
Renault Dacia
Renault Sandero
Renault Logan
Dacia Sandero
Dacia Logan
LPG
TNG
GPL
Erdgas
0.9
0.9 LPG
0.9 TNG
0.9 GPL
0.9 engine
0.9 engine LPG
0.9 engine TNG
0.9 engine GPL
0.9 motor
na gas
na prirodni gas
na tečni gas
petrol engine
gasoline engine
benzinski motor
motor de gasolina
moteur à essence
бензиновый двигатель
motor pe benzina
Benzinmotor
problem
проблема
problemă
Rätsel
problème

Jednostavno, više samostalnih opisa videa daje veći broj hitova. Koliko će biti stvarno odgledanih  :ne:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

bugi

Pozovite RNS i recite da cete morati da se obratite trzisnoj inspekciji... Druga stvar koliko radnih naloga imate? Ako posle odredjenog broja, reklamacija problem i dalje postoji (a auto je roba kao i svaka druga) nas zakon predvidja stvari kojih se oni plase... Ja sam tako uradio, i ocas posla su me zvali da mi rese problem...  Tj. predocio sam im da imam 10 tak radnih naloga a problem i dalje postoji, i da ako ne rese da cu traziti nov automobil....

ivan-bgd

Tržišna mislim da nema više takve ingirencije,treba se obratiti udruženju potrošača(Papović).Imao sam skoro slučaj sa jednom lemilicom,i rešio problem preko njih.

Keka

Veterinar i ostali, gore navedenu listi kopirati u opis snimka  :too:

Hvala SZS  :hall:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


szs

Naravno da sam to dao samo kao primer. Treba dodati u " Info & Settings " i
Tce
0.9 Tce
Stepway
Duster
Srbija
Serbia
...

Šta god je povezano sa uobičajenim pretraživanjima. Samo postavite sebi pitanje: "kako bi ja to tražio na YT?" E to što bi napisali u pretraživanju napišite ispod i to prvo odvojeno pa zajedno
Tako ja napravih 42.000 pregleda na najglupljem i najkraćem videu o nekom autu u istoriji  :Smiley:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Aleks

Samo Alvirović može da digne prašinu tako da se vidi i čuje na daleko.
Šaljite mejlove njegovoj redakciji i tražite malo medijskog prostora.

Čudi me, na Srpskom Reno Forumu se ne pominje ovaj problem. Mada, nešto i nisam primetio da neko vozi Klio sa ovim motorom...

Veterinar

Za Coca colu ne mogu ništa da saznam. Možda je patka, mada sam danas video nekoliko Clia Coca-colinih, ali nemam pojma koji motori su unutra, nisam imao priliku da pitam vozače.

Goky

Clio 0.9 se, gledajući cenovnik, na sajtu Renaulta ne nudi sa LPG. Možda je nuđen 0.9 sa LPG samo u flotnoj prodaji.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Andrix

Najgore sto mislim da i daju  nov auto sa plinom, nece resiti postojece probleme..
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ivan-bgd

Сумњам да ови аутомобили излазе директ из фабрике са плинским уређајем...  :ne:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Kako ima logike? Pa da je naknadno ugrađen ne bi pravio probleme - dokazana stvar.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd

#104
Када је фабрички,на инстр.табли је показивач нивоа плина поред показивача нивоа горива.На неколико реноа-сеник и цитроена-берлинга сам нешто овако видео,Ако овога нема на дачијама онда нису планиране за овакве ствари,већ је то накнадна уградња.Тако су и фиата продавали са фабричким плином,а уграђивали ван фабрике.Проверено.