Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

bugi

#810
E ovako, pogledao sam konretan auto, i ono sto ti mogu reci je da je bio udaren u levi A stub, tj. Tu je gitovan, kad se otvore vozaceva vrata pa se vidi ispod. E sad ne deluje mi da je to bio neki preterano veliki udarac, ali se vidi da se linija krila i haube ne prate.
Generalno deluje kao dobro odrzavan auto, uradjen mu je veliki servis ako se secam dobro pre par meseci. Kvacilo mu je lose, ali je lose i na 95% drugih sandera koji se prodaju, pa mu to ne uzimam kao zamerku.
Gepek vrata se lose zatvaraju(zeza bravica).
Cenu su spustili za 200 evra, kada sam pitao.

glavonja3

Citat: bugi poslato 28.02.2020. - 23:36
Kvacilo mu je lose, ali je lose i na 95% drugih sandera koji se prodaju, pa mu to ne uzimam kao zamerku.

Sta znaci da je lose?

LeNgenda

Ako nije pretvrdo i ako ne proklizava, nego je samo visoko, to je feature, nije bug.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

bugi

Visoko, blizu granice proklizavanja... pola godine max do remonta

mali.alen

 Ma na svima je visoko od početka. Imao sam logan i sad 2 sandera i na svima isto. Spustio papučice malo da bude u visini kočnice i tjt.

Veterinar

U poslednjih nekoliko dana u mnogim oglasima je cena snizena. Te cene ce ici jos dole i bice rezultat neimastine i rasprodaje polovnjaka na lagerima uvoznika, jer im je prodaja stala i imaju zarobljen kapital. Em nije vreme za trošenje novca, em se ne zna koliko ce ga biti u kućnim budžetima za par meseci, em ne rade notari...
  Ipak, ako bi neko menjao auto za skuplji, a trazi velikog dizelasa, ovo bi moglo da bude interesantno. Pre dve nedelje je bio benzinac-plinas lodgy u nemetalik boji i ne bas sjajnom stanju, za malo jace od 3000 evra, ali bukvalno nisam stigao da postavim ovde oglas, odmah je planuo.

Ovaj se nece odmah prodati, polovnog dizelasa ne bih kupio, ali to je samo moj stav, auto kao auto mi se za ovaj novac sviđa.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14337910/dacia-lodgy

dekiv68

...em ne možeš da brzo dobiješ nove tablice i saobraćajnu.

odlična cena za dizelku i opremu.

Veterinar

Mislim da je ovo dobra prilika za nekoga kome treba magare. Auto je tek registrovan, motor stari ali proveren, metalik, klima..., a moze cena dole.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16393010/dacia-logan-12-mcv?ref=last24h

vladimiris

Deluje kao povoljna ponuda,posebno u svetlu činjenice, koliko se cene prve generacije sandera i stepveja...Da me neko ne shvati pogrešno,oba su odlični automobili,ali čini mi se da im cena nikako ne pada s godinama,nešto kao slika Dorijana Greja...Tako polako dolazimo do toga,da će druga generacija sandera po ceni da se polako približi prvoj! Što se tiče pomenutog karavana,izgleda očuvano,samo nisam siguran koliko je ovo zahvalna motorizacija... 

Veterinar

Neko ko prelazi desetak hiljada godisnje bio bi desetak godina miran.  :ne:

Zoran

Prvu generaciju kupovale su fizička lica a drugu generaciju mahom pravna lica. Mislim da iz tog razloga druga generacija slabo drži cijenu.
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Odakle si sad ovo izvukao?

Zoran

U mojoj BIH je tako. Na mnogim vratima od Dacia druge generacije su natpisi (šumarija, opština, dom zdravlja, vatrogasci, vodovod, mikrokrediti. . .)
Sam svoj gazda - vazda.

dzule

Zoki je u pravu, veliki broj sandera druge generacije je kupovan kao poslovni automobil... skoda fabija, sandero, fijat 500 i u poslednje vreme reno clio IV....
uglavnom su u beloj boji - sandera, clio bela i ona prelepa crvena, fabije isto većinom bele....

kiconix

I uglavnom su VAN kombinacija koja ne utice na cenu.