Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


miki-bgd

Hm, da, prevideo sam to.

Ne znam, meni je i dalje nejasno da neko stavlja auto u prodaju, kaze da je sve sasvim normalno, a svi vide da mu tabla svetli ko novogodisnja jelka. Onda on ispada mnogo glup. Pa me sve vuce da je u pitanju neka greska  :ne:

bugi

meni deluje da je auto malo plivao....

zac


Dacia2015


zac

Sta znaci preskupa...pa zavisi kakav je auto...ja recimo tvrdim da moj auto vredi 5000  :ne: :whistling:

Dacia2015

Za mene je to trzisna cena, i ja mislim da moj auto vredi 1000e a ne mogu da ga prodam ni za pola te sume.
To sto auto vredi ne znaci da za toliko moze i da se proda.
Ne kazem da crvena ne vredi 4500e ali joj je cena na trzistu oko 4000e u ovakvom stanju....

zac

Kazem zato sto sa slika ne moze da se vidi stanje auta....tek kada se auto pogleda, zaviri pod nejga, cuje i provoza..onda moze da se donese sud da li i koliko vredi...a ovako je jako tesko..

Loganovac

Citat: Dacia2015 poslato 04.08.2015. - 21:25
Za mene je to trzisna cena, i ja mislim da moj auto vredi 1000e a ne mogu da ga prodam ni za pola te sume.
To sto auto vredi ne znaci da za toliko moze i da se proda.

Ova ti je, vala, ka' Njegoševa!  :aplause:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dacia2015

#594
Sta kazete na ovu, od ulaganja ima registracija za 2 i po meseca istice i prevod naravno 100e?
Pretpostavljam da je registracija za nju sa novim tablicama oko 200e.
Lik nece da je spusti ispod 3500e, sto znaci da bi me ukupno izasla nakon tih 2 i po meseca oko 3800e.
Da bar hoce da je spusti jos 100e....

Jedna stvar mi je samo cudna, pogledajte gde se nalazi isparivac, pored akumulatora, to nisam vidjao tako kod ostalih, kao da nije sekvent nego obican!?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6969572/dacia-sandero-14-laureat

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Keka

Plin ne samo da nije fabricki, nego ga je ugradjivao idiot i ne znam pomocu koje magije je dobio atest. Ocito je da je isparivac vislji od najvise tacke rashladnog sistema, tako da ga niko ne moze izluftirati kako treba.

Ako vlasnik prema autu i plinu ima takav odnos, onda se zapitajte kakav je odnos imao prema autu, osim sto ga je oprao i ispolirao za slikanje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleksabgd

Dacia sandero 1.4 black line kraj 2011. godine, servo, abs, 2x air bag, klima, 4x el. podizaci, cd sa 4 zvucnika , presao 9000 km, prvi vlasnik. Koja bi bila realna cena za kes ? :hm:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dacia2015

Znaci bio sam u pravu da nesto nije u redu s plinom....

Za ovu procenu gore, ja ne sumnjam da taj auto vredi i preko 5000e, al sile nema da se proda toliko, zalosno ali je tako.
Ovi koji imaju preko 4500e kupuju druga polovna kola, a ne Daciju.
Pratim oglase dva-tri meseca i jos nisam video da se neka prodala preko 4500e, ma u kakvom stanju i opremi da je.
Uvek ima tih black line i laureata starih 5-6 god sa 30 hiljada km, u savrsenom stanju koje cene malo preko 5000e, al tavore po oglasima mesecima.
Zao mi je tih ljudi koji su prinudjeni da ih prodaju.