Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Apsolutno nije realno! Ako uđe u uži izbor povedi nekog iskusnog majstora da sve lepo pregleda, možda je udaran, krpljen, korodirao pa farban, možda je bio potopljen, JBMLG...  :ne:

Ovakva makina, održavana u ovlašćenim servisima, vrh oprema u to vreme za 2600, čak nije ni fiksno...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Fulcrum

To i ja razmišljam, totalna nerealnost. Da sve bude još sumnjivije auto je do pre par dana koštao 3130e na istim oglasima. Kapiram da mu je istekla registracija ali tako šokantan pad cene je ipak krajnje sumnjiv.

Ovo deluje simpatično.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6195916/dacia-logan-14-mpi

Ako ništa drugo, realniji je od ovog 16V bez znaka za 2600e  :)
Nulla tenaci invia est via!

DarioGTI

Za 16v:

1. Ili mu skoro pa doslovno gori pod nogama da ga proda, pa je zato cijena tako nerealno niska; ili
2. Auto je bio lupan, udaren, ispravljan, oderan, pa sređen pa je zato takva cijena; ili
3. Čovjek je napisao krivu cijenu

Kako god, najljepša boja sa najljepšom opremom  :jea:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Fulcrum

Šta znam, nema nešto puno Dačija po oglasima. Gledam već nedelju-dve aktivno retko koji dobar pimrerak ima. Dizeli su uglavnom potrošeni, benzinci očuvani dosta koštaju i pitanje koliko se uopšte isplati ugrađivati TNG.

Meni lično deluje kao najrentabilnija opcija 1.4MPI pa eventualno i da se ugradi plin, ako cena kola ispadne ok. Trebao bi ovih dana da dođem k'sebi pa da pogledam ovaj konkretan model, kad je već u Bg-u :

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6049134/dacia-logan-14-laureat
Nulla tenaci invia est via!

astmario

#559
Ala ga pretera sa potronjom po gradu, pa to ni Zac ne moze da postigne :-)
Ja bih prosetao sa dobrim limarom i pogledao onu prvu, realno nema plin, ne pominje da je uradjen veliki servis, ako mu je i zurba mozda je zaista dobar.

Veterinar

Treba pitati vlasnika da li zeli da ga proda za vise novaca...  :laugh1:

Mislim, auto je star devet godina, nema plin, nije registrovan. Verovatno ima stotinak hiljada km, ali... kakve veze?  Ako nije radjen veliki servis, taj auto (sa servisom, ugradnjom plina, registracijom) kosta skoro cetiri hiljade evra. Dovoljno.

Dacia2015

Gledam ovog Sendera, predugo je u oglasima, redovno se obnavlja oglas, pa mi je nesto sumnjivo.
Kilometraza, oprema, izgleda ko nov, a cena niza od svih ostalih slicnih.
Inace jedan od retkih automobila koji mi se svidja u beloj metalik boji.
Sta mislite?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/4457013/dacia-sandero-14


vujanovgoran

Pise da je na benzin,  a cini mi se da ima ugradjen plin,  kod menjaca ima onaj prekidac za plin.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

zac

Tesko je sa slika reci bilo sta.... pricam iz iskustva, posto sam mnogima "kupio" polovni auto...na slikama gladac a uzivo jadac....mora se pogledati uzivo u svakom slucaju.  :wave:

Dacia2015

Svaka cast Vuja, to nisam primetio. To onda ima sto posto fabricki plin ugradjen i verovatno je bar duplo vise preso nego sto pise, po otvorenim putevima Belgije.
Verovatno je zato u oglasima toiliko dugo.

Keka

Ne deluje mi kao fabricki prekidac, ali ko zna. Moze da bude caka oko atesta i registracije zbog tog uredjaja za TNG.

Cak i da kilometraza nije prava, za taj motor (ako je redovno odrzavan) to nije nista. Unutra lepo izgleda, spolja se ne vide neka velika odstupanja.....

Vredi pogledati.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dacia2015

U pravu si, sto posto nije atestiran....a i bas da ga ne kupim za te pare ako je preso 200000km i vise....

Fulcrum

Ovo (ako je kilometraža tačna i ako je uredno održavan) deluje kao skroz dobra ponuda :

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6416912/dacia-logan

Nego šta su one crne tačke iznad zadnjih blatobrana? Oštećenja od kamenčića? Rđa?  :ces:
Nulla tenaci invia est via!

Keka

Rdja.

Za te novce je drugar kupio Logan sa 30.000 km, jedino nema klimu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

Treba pogledati auto uzivo, ako je na rubovima korozija...bezi od njega....