Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko

Ne mozes od babe napraviti djevojku.... :njanja: Samo strpljenja naici ce nesto  :to:

kapsid

Naravno sve na vagu  :daz: ,i još jednom  Good Luck :laugh:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!


sasaborg

nisu toliko niže da se isplati ići do Njemačke, uzeti probne table ili šta već, platiti porez 17%, valjda je carina 1% plus još neke takse i hrpa njakanja + inostranstvo je uvijek mačka u džaku, kod nas bar možeš procijeniti čovjeka kroz razgovor :)
mada, ko ne riskira ne profitira

DarioGTI

Dacia u Njemackoj cijenu drzi iznenadujuce dobro.
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

wvojin

#500
To je i meni padalo na pamet.
Ja sam svog čekao mesec dana i onda slučajno uz jutarnju kafu video oglas i otišao da ga vidim isti dan.
Logan 1.5 dci, 2010 god, prešao 116k km, imao papire kasko upisane štete sa 0% učešća i 0 din prenos vlasništva, samo 10€ nova saobraćajna. Cena 4100 €.  :lux:
Malo sam probio planirani budžet, ali imam auto kojim sam prezadovoljan!
Edit: zaboravih informaciju - klima, abs, servo, maglenke, podizači napred (oprema preferance)
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

goshy1986

Sutra idem da pogledam Daciju, link je sledeci:

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1542937_Dacia_Logan_2005_god

Molim za neki komentar vezan za ono sto je vidljivo na oglasu: cena, vizuelno stanje, ove (suvisne) folije, motor, itd.

Unapred zahvalan,
Dragan.

Logan1.4MPI

po izgledu, vozi ga neki klinac koji misli da je kupio trkacki auto  :Smiley: taj ga je vise puta potpisao u drugoj, nego Ceca nacionale autograma

ja sam za 3000e prodao 2 godine mladji auto, sa duplo manjom kilometrazom, bez ikakvih budzenja (sve kao prvog dana, fabricki) i uz normalnu voznju

zac

Ovakve folije nekada dobro posluze da prikriju tragove (udare) od grada....ljudi samo pregituju auto i zalepe foliju..i neravnine nestanu...i ti kupis i recimo ne svidja ti se ta folija, skines kad ono ispod git i spricgit..i folija na neofarbanu haubu, krov...

goshy1986

Razumni argumenti. Voleo bih da cujem neki komentar koji se tice cene. Zadnji desni rub korozija - videcu sutra u kojoj meri (za Daciju tog godista poznata boljka). Drugi vlasnik, za svaki servis prilaze dokumente o istim. Mislim da mu folije (ako ne skriva neko ostecenje) kvare prodaju, za sada verujem da je njegov trud zelja da ulepsa Daciju (na svoj nacin) kao i mnogi na forumu (ukljucujuci i mene)  :c:

Svakako, javicu sutra. Pregled ce biti kod majstora, tako da cu argumentovano navesti nedostatke. :dobro: 

samsung

Imaj u vidu da sam ja sa oglasa ovde na forumu kupio logan 1.6 mpi laureat pack silver boje 2005.g tek registrovan sa predjenih 17.500km za 2950e i to u novembru prosle godine ....cene logana su od tad otisle dosta dole....
pozdrav iz St.Pazove

goshy1986

Sat vremena pre dogovorenog vremena, covek nazvao i rekao da odustaje od prodaje. Prodao se auto koji je zeleo (valjda njegov sluzbeni), tako da nisam stigao ni da pogledam auto. Hvala na savetima.

Danas idem da pogledam fabiu 2.0, kupljena u Cacku, 108 000 na satu, deluje mi kao ozbiljna prica.

Logan1.4MPI

moja preporuka, jako dobar auto (do juce je bio moj) prodaje ga salon u kom sam zamenio staro za novo
http://www.polovniautomobili.com/oglas4751657/dacia_logan_laureat_14_mpi/
cena skoro ista kao sto su meni isplatili

boxit

Citat: Logan1.4MPI poslato 07.05.2014. - 13:32
moja preporuka, jako dobar auto (do juce je bio moj) prodaje ga salon u kom sam zamenio staro za novo
http://www.polovniautomobili.com/oglas4751657/dacia_logan_laureat_14_mpi/
cena skoro ista kao sto su meni isplatili
Ako su ti isplatili približno ovoliko novca - rekao bih da si sjajno prošao s obzirom na kretanje cena i nivo procene kod preprodavaca  :to:

Logan1.4MPI

Da, za sada sam jako zadovoljan. Sekulic mi je davao 600e manje a kod njih sam kupio i znaju kako je odrzavan, a nisu se na kraju pokazali sa procenom i jos me uslovili da moram kupiti nesto sto je na lageru... Kod ovih sam auto bukvalno koristio do isteka registracije i predao im poslednji dan, poskidali sve sa auta i dali mi: nosace,  zimske novije gume a uzeli letnje stare, gumenu oblogu gepeka itd. Sve iz auta mi vratili.
Dobio duzu garanciju, 5 besplatnih servisa dok je Sekulic to davao samo ako na sajmu porucim a ne staro za novo... i sam auto koji sam uzeo je jeftiniji 700e za istu opremu plus sam dobio parking senzore. 
Za sada su posteni iako sam i o njima i o Sekulicu cuo puno ruznog, al srecom nisam osetio na svojoj kozi.