Koju Dačiju odabrati

prethodna tema - sledeća tema

VeDuS

#30
Citat: brane poslato 24.09.2009. - 22:25
Takodje bih hteo da se zahvalim svima koji su mi pomogli u izboru!   :ziveli:
Mozda jednom bude i u tvom kraju organizovan DACIA Miting (ako Ivica dozvoli  :hihi1:) pa "udjes" u "elitu".
Nemoj da nas zaboravis kad ti stigne limuzina.Javi kako je bilo i kakvi su utisci (osim sedenja)
Pozdrav i da se u zdravlju navozas  :dance: sa sinovima!  :ziveli:

sandero1.4mpi

Probao sam  :hm: terenac i sem one plastike koja moze da se stavi i na obican sandero
podignut 10cm valda i sedista su od drugog mebla.I sve to kosta oko 1000 i kusur eura vise.
Bezveze :bullshit: :bullshit:

Svarog

Mudar izbor!  
:wink:

A farba?

torent

Citat: sandero1.4mpi poslato 25.09.2009. - 00:09
Probao sam  :hm: terenac i sem one plastike koja moze da se stavi i na obican sandero
podignut 10cm valda i sedista su od drugog mebla.I sve to kosta oko 1000 i kusur eura vise.
Bezveze :bullshit: :bullshit:

Za tu razliku u ceni dobijas motor 1.6, aluminijumske felne 16", metalik boju, krovne sine, deljivu zadnju klupu, kvalitetnije presvlake i sminku (da ne nabrajam pojedinacno).
Motor 1.6, metalik boja  i felne 15" su pri doplati na Sandera Ambiance 1057€.

VeDuS

Citat: torent poslato 25.09.2009. - 08:26

Motor 1.6, metalik boja  i felne 15" su pri doplati na Sandera Ambiance 1057€.

Sandero su davali sa poklon metalik bojom (8300 evrova).Ja kupio  :woo-hoo:

Dragan.vi

Moje misljenje je da ne treba bacati pare za neke stvari koje mi se cine da su samo sminka, pogotovu u danasnje vreme, kada treba puno truda da bi se prezivelo  :huh:

VeDuS

Pa brane je vec odlucio i mi mu cestitasmo, e sad.... kako ce da prezivi to ce da nam javi !! :hihi1:

Dragan.vi

Obavezno! Mora redovno da nas izvestava :write:

VeDuS

A ne bi bilo lose cuti i misljenje saputnika (dve momcine od 190 cm) o dizajnu,sitnicama a pre svega komforu u kolima.
I ... ah, ... i kako ih curice gledaju u novom autu. :hihi1: :hihi1: Ide li to momci? :zloca: :zloca:

Vihor

#39
e, zdravo, evo mene, data kapara 500e, i cekamo kraj novembra, i  u pitanju je Dacia Logan II laureate, sve sam stavio osim bocnih jastuka, boja RNZ, videcemo, valjda ce sve biti uredu, :hall:, sad cekamo  :lazy: i jasemo golfa III sdi 1.9, oce neko?, moze i na rate, jedna odma, druga posle kafe, 4200.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

VeDuS

Skupa ti kafa brate! :Smiley: :Smiley:
Jel moze samo kafa kad stigne Logan? :wink:

madridista

francuski dizelasi su po meni naj kvalitetniji na svetu a imao sam prilike da ih vozim razne modele....1,9 diesel citroenov picku up c15 koji je unistavan do zla boga a vuce ko metak, secam se da smo ga tovarili pa jedno 200kg preko dozvoljene nosivosti ma kakvi nije osetio, pa c3 1,4hdi 200 000 je presao i dalje vuce kao nevreme, pa onda c4  1,6 HDI koji lepi za sediste, i najzad cuveni renoovi 1,9 i 1,5 koji  izvlace bez problema preko 400 000 kao jedan safran, kaze covek nisam dizao haubu neznam ni kako izgleda motor  :lux:...............ja bi se iskreno odlucio za benzinca pa bi mu roknuo plin, jeste dizel trosi ko upaljac ali 100dindzi je ipak preksupo bez obzira na malu potrosnju..
pozz

Vihor

#42
pa naravno




Citat: VeDuS poslato 27.09.2009. - 17:19
Skupa ti kafa brate! :Smiley: :Smiley:
Jel moze samo kafa kad stigne Logan? :wink:



dali ce ovaj da mi dotera daciju??? :doh:


Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

sandero1.4mpi

Podrzavam kupovinu bilo koje DACIE ,ali za te pare nista posebno i drugacije. :badmood:

Veterinar

 :lux:...............ja bi se iskreno odlucio za benzinca pa bi mu roknuo plin, jeste dizel trosi ko upaljac ali 100dindzi je ipak preksupo bez obzira na malu potrosnju..

Ne znam koliko je litar plina. Moja prosecna potrosnja do sada je 4,97 l/100 km, sto je oko 485 dinara na 100 km. U januaru ove godine 100 km me kostalo 290 din. 100 din/l i nije tako preskupo, mislim da 100 km dizelasa kosta mrvicu vise nego kod plinasa. Ispravite me, ne znam koliko Vam auti trose i koliko plin kosta.
Da ne bude sve  :offtopic:, svaka Dacia je hvale vredna i i dalje najisplativija moguca investicija, sto se autica tice.