Koju Dačiju odabrati

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Stepko je novi na trzistu, pa bih (govorim o sebi, ne savetujem) uvek sacekao da vidim kako ce se prodavati i da li ce imati neke mane, decje bolesti i sl. Konkretno, ne znam sta se od komponenata razlikuje kod Stepka i Sandera. Ako toga ima dosta, bio bih suzdrzan zbog eventualne nabavke rez. delova i delova za par godina. Primer (ne bas adekvatan) - moj surak je pre dosta godina merkao Lanciu Themu. Kupio je V6 2.8. Nije za nju mogao da nadje nosac motora, a da ne govorim o komplikovanijim potraznjama (ako bi nesto i nasao, to bi bilo direktno iz Italije i kostalo bi za plakanje). Nije mu to bilo dosta, pa je kupio alfu 156 jtd, ali motor 16 v, ovde vrlo redak, opet komplikacije...

kiconix

I logan i sandero (sve varijante), koriste istu platformu. Znaci, sto se mehanike tice nema problema.

Veterinar


Munze

Dodao bih i elektronike :too:

dsit


Vihor

Ja kako sam razumeo da je Stepko ista masinerija kao  na ostalim loganima, recimo dizel samo je razlika oko plekova, izgled na oko i dodatne opreme.?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

VeDuS


Vihor

E ovako, bio sam danas da pogledam u jagodini kod francuza, i odlucio sam definitivno, sutra dajem kaparu, Dacia logan II dizel, laureate, mslim da je to prava stvar, u stepwey sam sedeo ali dvojica sa 190cm (sinovi) pozadi ne mogu da stanu. A i saren je brate mnogo, kad se vidi uzivo! El me primate u drustvo?  :aplause:  :ziveli:  pozdrav svima
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

kiconix

#23
U drustvo si primljen onog dana kad si pristupio forumu, e sad da li ces biti deo elite, (pridruzi se okupljanju clanova), od tebe zavisi. :ziveli:

markonikolic83

Pravi izbor,sa srecom,i da te sluzi domacinski.

Veterinar


Vihor

Takodje bih hteo da se zahvalim svima koji su mi pomogli u izboru!   :ziveli:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Munze


DarioGTI

dacia je pravi izbor :aplause:

, i nisi pogresio  :jea:

a sada  :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

krle