Da li se kajete?

prethodna tema - sledeća tema

scepo

#45
Kad sam iz salona preuzeo Stepway u momentu sam se kajao , totalno me razočarala unutrašnjost . Toliko me je oduševio kad sam ga kupovao spolja da  nijesam primjećivao unutrašnjost , a kasnije mi je postojao sve miliji  :to:, drug mi čak ne vjeruje kad mu kažem da ga nebih mijenjao za clia  :hihi1:

Constantin

pa šta te tu čudi, u isto vreme kada sam ja kupio sandera, jedan moj kolega je kupio clia.
I kada smo došli na posao normalno - daj da pogledamo jedan i drugi auto.
Njemu je prosto bilo krivo koliko više prostora i opreme imam u sanderu nego on u svom cliu.
I dan danas priča da mu je sve super u autu osim malog prostora :)

david

Prostor unutra je za pohvalu. Pre nego sam kaparisao kola sedeo sam u Opelu Clasicu i Skodi Fabiji i kad sednes u Logana prostor je ogroman u poredjenju sa njima...

Vihor

Meni bas odgovara sediste, kuburim sa L5S1 i bas mi duge voznje ne prave problem kao kod sluzbenih skoda, lade i mog bivseg golf 3.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

scepo

david Skoda Fabija je tako tvrda , ko da na daske sjediš  :whistling: , to sam i ja Constantin primijetio da više prostora ima u sanderu nego u clio . Ne mogu oni našminkat unutra sandero kao clia , jer će im odmah opanut prodaja clia , vode oni o svemu računa   :cul:

msecanmo

Ne kajem se ni sekunde :woo-hoo: Danas mi prijatelj kupio Tojotu Auris, sjeo s njim da se provozam e unutra tvrda plastika isto ko i u daciji. Obloge vrata sve sama plastičetina. Ali svi kažu to je Tojota!!!
Završna obrada ništa bolja. Ne bih se s njim mjenjao ni ključ za ključ :Smiley: :Smiley: :Smiley:

mladja73

Jeste al' njemu moze auto da ide sam kada mu se zaglavi gas... he he ... :crazy:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

leotar

S obzirom da znam zasto sam uzeo Sandera, da znam kako ne moze ici do 320 km/h i hvatati 100-tku za 5 sekundi, kako nema 4x4 sa redukcijom i kad vidim koliko kosta... kakvo crno kajanje?!  :cool:

dsit

Jedina stvar zbog koje se mozda pokajem je limarija   :glare:

dzonson

Kakvo kajanje uzeo sam logana pre dve godine i jos sam sretan ko kuce u liftu!Sledece godine planiram ako bude moglo da se menja staro za novo da uzmem stepway :lux: :lux: :lux:

fanatic

E pa baš se lepo osećam posle svih ovih pročitanih komentara.
Pre pet dana sam kaparisao nov MCV i ocekujem isporuku u toku godine !!! :hihi1:
Šalim se, rekli su mi da je rok isporuke od 90 - 120 dana. :badmood:
Pa ko toliko da čeka posle ovakvih komentara.
Verovatno je potražnja tolika da ne mogu da ih štancuju u tolikom broju koliko su traženi.
U svakom slučaju nadam se da ću jednog lepog dana moći i ja da se pridružim ovoj
armiji zadovoljnih kupaca. :aplause:

Veterinar


Dexterslab

Kupio sam moju bebicu(sa slike) pre 2 godine preko kredita, ugradio mu plin, malo nakon kupovine i evo 27000km kasnije pevam i dalje kao malo dete! Sve kolege su mi prigovarale tipa: ``Brate, gde uze Daciu`` ``Mogao si polovnog nemca`` i td, ali svi oni nesto popravljaju non-stop svoje ``zverke``, a ja sednem, udahnem miris rumunskog lepka, okrenem kljuc i idemo, o potrosnji necu ni da pricam, u zavisnosti od pumpe do pumpe, ali od prilike oko 8litara plina na otvorenom! :gun: Za kreditnu mogucnost koju sam tada uspeo da navucem, prezadovoljan sam! Stura plastika, malo slabija izolacija zvuka, sve to u opste i neprimecujem, kada sednem sa devojomi krenem  na more i u gepek potrpam apsolutno sav zenski nepotrebni prtljag i svoje koferce :)! Imam zdravstvenih problema sa kolenom i verujte mi jedino u Loganu nakon svih automobila me ne boli noga nakon duze voznje...tako da i ove godine sedam palim i pravo za Grcku! :lazy: Jedino kajanje imam sto nisam sacekao samo mesec dana i uzeo restilizovanu verziju...
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

LeNgenda

Citat: Dexterslab poslato 01.04.2010. - 11:05
Sve kolege su mi prigovarale tipa: ``Brate, gde uze Daciu`` ``Mogao si polovnog nemca`` i td

Znao sam da sam hteo nesto da napisem u vezi ovog...

Od novembra, pa do dana danasnjeg, niko, ali NIKO, mi nije rekao ovako nesto, bilo da sam mu kazao ili pokazao auto.

Dacija? Reno za male pare. Ja ga zovem Rumunom, jer sam Ladu nazivao Ruskinjom, a svi ostali mu dele mnogo lepse komplimente...uuu, sto je udobno, uuu, kako ima mesta, uuu, bas je tih auto, uuu, sto su fina sedista, uuu, Continental gume, uuu, klima...

I, kada nekom ko ne zna da sam kupio auto hocu da se pohvalim, ja stanem na sred punog parkinga i pitam koji auto ovde ima najlepsu boju. Za sada je 100% ucinak, 6/6, niko nije promasio mog Rumuna.

Zato ne zezajte se i ako imate za polovnu cetvorku, imate i za novog Sandera, a nemate glavobolju.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Dexterslab

Znas kako ja gledam na to, sve je stvar osobe, ona osoba koja je apsolutno zadovoljna sobom i nema poterbu da joj auto dopunjuje ego bice prezadovljna daciom. Auto je komforan, sa malim nedostatcima koji se daju progudati s' obzirom na cenu.Radim i studiram, Logan me vozi od tacke A do tacke B, bez i malo muke. Imam hrabrost da krenem gde hocu samo proverim nivoe tecnosti i pali! I to je ono sto mi treba, planiram da zapocnem porodicu u skorije vreme i treba mi siguran auto tj. nov auto! A onaj kome treba sminka, koza stepovana rucnim radom, auto od 2000 kubika, da svakoj sponzorusici gacice ostaju na retrovizoru treba da zaobidje Daciu, ona je namenjena nama smrtnicima, radnickoj klasi (jadnickoj klasi) i nas ce da sluzi samo tako! Kupiti polovan auto iz uvoza, mecku, audi itd ima svoje prednosti, ali i mane koje meni apsolutno nisu potrebne, cena delova, rizik pri kupovini, rizik od kradje, cena registracije. Kada sam kupovao auto, obisao sam 90% beogradskih placeva i kao i svaki klinac lepio sam se za BMW-a 97-99, za Passata itd... Nudili su mi Clia Van za 6500e starog 2 godine sa 120000, nudili mi 206, starog 3 godine sa 80000, i iskreno nisam ni razmisljao o Loganu i eto jedan dan mi usput bila AKZ Vozdovac, udjem, onaj prodavac preljubazan, sve mi isprica, ja sednem pogledam malo i odem kuci. Odradim matematiku i sutra odem u banku i uplatim ucesce!U opste se mi nije zao! Pre par meseci moj kolega kupi BMW 320d 1995-96 (Valjda/ne razumem se) i non stop me prozivao da izadjemo na crtu, jbg leci komplekse i sve je bilo tako dok mu nije crkla bosh pumpa, sad vristi jer nema kinte a ja ga prozivam na crtu! :lau:
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)