Da li se kajete?

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Da ne bi bio off, da kažem da se ne kajem što fabrika u Turskoj nikada nije proizvodila Logana.

Logan je na ruskom tržištu nosio znak Renoa a proizvodio se u Moskvi. http://en.wikipedia.org/wiki/Dacia_Logan
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Jedino što ja znam je da Tursku i Logan povezuje     prezentacija novinarima  septembra 2004.g. 

Andrix

Moze li se po br sasije videti gde je auto proizveden i kako ?
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

krle

#243
UU1- Rumunija,Dacia
X7L- Rusija,Avtoframos
93Y- Brazil, Renault SA

Na nalepnici B stuba nalazi  se i ser.br. vozila koji se sastoji od jednog slova i šest  cifara. Slovo  označava državu.

A-Rumunija
H-Rusija
J-Brazil
T-Maroko



 

Andrix

kad vidim javljam
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

boxit

Da, kajem se...... što nisam ranije bio u mogućnosti da nabavim Logana  :banghead:

nenad28

Uplasio se jesam, kad sam video slike korozije na forumu i kada je ista pocela da napada moj auto, ali nisam se pokajao ni jednog trenutka.

nemanja.jeza

za taj novac dacia je odlican auto. ja sam razmisljao da kupim na kredit daciu duster, ali to nije bilo moguce. mana dacie logan je sto se prilikom havarije vecina prevrce na krov. ja sam vozio daciu logan 1.4mpi par dana. kupio sam je od prvog vlasnika sa nesto manje od 110.000km registrovanu za 1800e.
www.daciapolovnidelovi.com
najpovoljniji polovni originalni delovi za daciu 064/107-16-56

Loganovac

Pa onda, da li se kaješ?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

drzarkod

Imao novog Logana....sada vozim polovni MCV. Nekajem se jer ovaj auto najvise daje za ulozeno po predjenom km. Ko je gord i sujetan taj ce se kajati ali takvi uglavnom s gadjenjem prodju pored Logise.

Andrix

Posle 8 god u Loganu sada Sandero 2, i jos se ne kajem
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari