Da li se kajete?

prethodna tema - sledeća tema

Dragan.vi

Da li se ti salis sa nama? Pre kupovine dobro sam se raspitao kod kolega, komsija, rodjaka... I mislim da sam doneo pravu odluku :woo-hoo: Koliko puta vec receno - za te pare best buy!

david

Ja jos nisam uzeo Logana jer cekam kao i ostali i to je auto kojeg sam odredio da uzmem prema mogucnostima a tema SBBKBB sto je netko vec rekao o tome moze da se razglaba do kasno u noc a licno mislim da je auto super prema kvaliteti i ceni ipak novo je novo jer uvek netko moze da puni usi mogao si ovo ili ono, kad stigne tada cu da znam...

brankovs

Koliko sam tek ja zadovoljan,ako ste svi vi :woo-hoo:.

mrprofy

Da je klio bio koliko sada, ne bih trepnuo, uzeo bih klija!
Na mom Sanderu me najvise nervira "mekana farba" . Moj stari Yugo ima bolju farbu. Znaci ova farba je toliko osetljiva da to stvarno nije normalno, jos sam ja uzeo komet boju, pa se svaka ogrebotinica vidi.
Neofarbano sediste necu pominjati, jer verujem da vecina nije imala tih problema, ali bih zato pomenuo cuveni brisac koji se trudi da hauba zardja :lau:
U odnosu na npr Zunta Sandero ima losiju zvucnu izolaciju, tako da cete osetiti svaki kamicak i cuti vetric kako carlija oko vas dok jezdite auto putem. Doduse i najnoviji golf stvara solidan huk kada idete 140km/h sa njim sto svedoci koliko su automobili postali losi...

DarioGTI

zvucna izolacija se jako lako rijesi  :lux: tak da se to nemoze uzet kao neki ozbiljan minus....  :to: (po meni  :to: )
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Dragan.vi

Kakva ti je to sad komet boja? Kakvo je to neofarbano sediste? A za brisac - to stoji.

mrprofy

komet ti je ona tamno siva, a o neofarbanom sedistu sam vec razglabao u par tema; nisu mi ofarbali komplet donji deo sedista na vozacevoj strani osim polugica i sina...

Dragan.vi

J to nisam ni gledao   :ne:

david

Pa da ja odustanem ipak na vreme a?  :hm: ili sam  :fiju:  nakon toliko cekanja  moram da   :ces:  a do tada   :kava:  i   :Smiley:

mrprofy

Dobro razmisli... Mozda neki japanac :D

Loganovac

Ili, još bolje, neka Japanka...  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

markonikolic83

Ja se samo kajem sto sam 6 meseci jurio polovnjaka kao lud ,isao i po Kragujevcu,Cacku,Kraljevu,imao coveka u Italiji...,sto nisam odmah uzeo novog Logana.

david

#27
 :aplause:  :dobro:  :woo-hoo:  :dance:  a moze i :cice:  u  :iroc:

mrprofy

Japanka je najbolja investicija LOL
izvinjavamo se moderatoru hehe

ppejic

Jedinu primedbu imam na kvalitet farbe. Izuzetno ranijva. Boja: akril crvena.

Inace ,ne kajem se

Peja