Felne

prethodna tema - sledeća tema

Dejan11

250 sa montažom su koštale. Što se tiče farbanja,sigurno ću nešto da radi mjer su polovne,osvežene su od napred,pa sam mislio da ih sredim kompletno na proleće... možda neće drečavo mada sam mislio da budu iznutra crne ( sjaj ) a ovi kraci da budu zeleni ili narandzasti..videću još,ima vremena do proleća... :)

staracstol

Super izgleda  :aplause:. One fabricke mu bacaju onaj "istocni lager" smek. Sad mi izgleda ko onaj veliki volvov karavan-suv. Slazem se da bi neka "jaka" boja na felnama lepo razbila belinu, ovako sa srebrnim felnama izgleda malko januarski anemicno :2023: Kad sam jednom birao boju za felne, uzeo sam tempere i cetkicom omalao felnu, odmakao se i sagledao kako mi "lici" kombinacija, nekoliko boja kasnije nasao sam ono sto sam hteo. Mozes da vidis kako ce zapravo izgledati a posle operes i nista se nije desilo a uspeo si da "zaviris" u buducnost i vidis sta si napravio.

DarioGTI

Podsjeća me na baby-Q7  :jea: Taman su! :dobro:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

drzarkod

Lepo.... :lux:...celicne mozes da zadrzis i nabacis zimske gume.... :too:

Dejan11

ma jok.. čelične prodam i dodam za bull bar  :to:

drzarkod

Krenuo si u styling.... :whistling:
Citao sam na nekom forumu da kamencici sa prednjih tockova udaraju u blatobrane zadnjih ako ofset nije ET 50 pa obrati paznju, mada ovako istureni lepse izgledaju, kao nekada na vw bubi.... :too:

Dejan11

sredićemo i to ako bude trebalo..ili providna folija ili oni plastični dodaci ako bude para...
u rumuniji je sve jeftinije pa se razmišljam da odem tamo,kupim šta hoću,namontiram na kola,odbijem porez na granici i vratim se sa sređenim kolima :)
i još da je baš tako jednostavno :)

Ivan91

Uzeh i ja danas za logana :)

program to take screenshots
100 e ja zadovoljan.
Jedno sto cu morati 195 gume da uzmem jer su 7 jota felne, al svakako uzimam m$s gume a ove idu na dobos :)

Zoran

Baš su lijepe, čestitam.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Strava su...   :too:

miki-bgd

Jedva cekam da vidim kako ce da cucnu  :too: :aplause:

Ivan91

Hvala :)
Za malo da dam 150 e za iste u dosta losijem stanju i slucajno nabasam na oglas za ove.
Za nekih mesec dana treba da uzmem 195 65 15 M/S gume pa ce tada na kola. Do tada cu ih ismirglati sa vodenom 2000 i nabaciti novi lak. :)

Andrix

Zamislite na mom Sanderu 2, felne su ET 40. I gde da nadjem jos 3 takve za zimski komplet....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Dejan11

imam ja 4 od dustera ali 16" :(

Ivan91

danas probao na golo, da vidim dal trebaju duzi brezoni.

windows 7 print screen