Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Plina mora da trosi najmanje 10-15% vise nego benzina, da sad ponovo ne objasnjavam kako i zasto.

Verovatno je da je TCe izostavljen zato sto nije konkurentan cenom i opremom.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Jasno je 10-15%,ali 25%!
Stepvej mi je nekako preteran,Ambijens sa Tce motorom je za mene kombinacija iz snova.Nastavljam da sanjam...

krle

Citat: Keka poslato 03.02.2013. - 23:15
Duzina zavisi od branika, sirina od retrovizora, 


Podatak o širini koji sam dao ne uzima u obzir retrovizore.


Kompletni podaci  o dimenzijama za  Sandero II i Sandero

Keka

#153
Cudno...spolja i iznutra izgleda isto, a ove razlike od milimetar-dva ne uzimam za ozbiljno  :whistling:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


shole

U Kompresoru je izlozen Tce sa ambiance paketom.Tako mi je prodavac rekao,a izlozeni model nema elektro retrovizore i kosta kao sto sam vec napisao 9380EUR.

Zoran

U BiH cijenovniku potrošnja benzina 1.2 16V je 5,9 l/100 km a plina 7;5 l/100 km. Bit će to +27% u litrima plina  :ne:. Koliko sam uspio zaključiti što je motor savršeniji da je razlika u potrošnji sve veća. Dok sam ja bio plinaš u pričama sam čuo da Lade troše skoro isto litara plina i benzina. Moji auti na plin (Zastava 750 SC, Zastava 125p i Renault 4 GTL) su trošili oko 15% više plina. Da se vratim na temu. Ovaj novi Sandero  II mi nešto mnogo troši tog plina  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

VaskezNS

Samo kratka "digresija" - deo paketa "merač temperature + električni retrovizori" postoji zato što je ona "bubuljica" na vozačkom retrovizoru koju spomenusmo u analizi fotografija novih Dacia modela od pre par meseci zaista senzor spoljnje temperature.

Ako već vučete elektriku za retrovizore, ubacite i vod za senzor temperature, u suprotnom se samo vod za senzor temperature ne isplati dovlačiti do retrovizora :nami:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

speedo

Citat: shole poslato 05.02.2013. - 08:36
U Kompresoru je izlozen Tce sa ambiance paketom.Tako mi je prodavac rekao,a izlozeni model nema elektro retrovizore i kosta kao sto sam vec napisao 9380EUR.

Nešto mi je to poskupo, možda ima par stvarčica sa spiska dodatne opreme. U Bosni je Sandero Tce Ambiance 16.476 KM tj. negdje oko 8430 EUR. Za te pare još samo osnovna Fabia za koju ne znam da li ima i ABS, a kamoli ESP. Volio bih da isprobam taj turbo, ali vjerujem da je ubjedljivo bolji od svih ostalih benzinaca u oba Sandera.

samsung

Sandero tce ambians je po cenovniku 8490e.....e sad sta od opreme jos ima taj u salonu to je pitanje...
pozdrav iz St.Pazove

krle

Za tih 9380  morao bi da ima metalik boju, maglenke, muziku i...    :ces:    rezervni točak

kiconix

Za tih 9380 imaće malo kupaca.
Za 8490 je već druga priča.
Da sačekamo malo, verovatno će biti nekih akcija.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


shole

Sve sto Krle trazi od opreme ulazi u cifru od 9380.Boja plava metalik,tocak u gepeku! :)

ppejic

I dodjosmo na cenu Skode Rapid 1.2 sa Activ nivoom opreme i ne-metalik bojom

samsung

Definitivno je najisplativija kupovina sandero od 7790e bez ikakvih doplata za opremu....
pozdrav iz St.Pazove