Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Andrix

Ne dopada mi se i to sto fabricki nemam filter za gorivo, a to sam ustanovio na servisu kada sam rekao da ga zamene, i ladno su ga i mogli i naplatiti da me zapanjeno covek nije pitao da li sam ga nekad menjao....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Dachos

Ne dopada mi se nikako potrosnja. Po Beogradu od 9 pa do 10,5 L bezolovnog, manje od toga nikako, iako vozim lagano...Presao 30000 km do sad.

ronac

Pa kada vise stojis nego sto vozis.......

Ljota


staracstol

Jako me nervira mlohavi zatezač pojasa koji nije u stanju da umota pojas svaki put pa kad zalupim vrata on ostane između stuba i vrata. Tako mi je stradao keder kog sad moram da zamenim.

zac

Takodje i meni se to desava, i ceo stub mi je izgreban od kopce pojasa.  :ranting:

Keka

Steva Zigon to vrati rukom, pa auto ne trpi bolove.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dsit

Svidja mi se sto giljam 130.000km bez brige :)

Sent using Tapatalk

speedo

Definitivno mi se ne dopada kvalitet laka, bar ovog običnog crvenog 21D kakav je kod mene. Danas sam brzinski oprao auto i odmah primjetio dvije-tri nove "bubice", lak je otpao. Hajde one sa strane auta da i pripišem parkingu, nepažljivim vozačima itd., ali ove na haubi i jedna na krovu blizu antene...kao da je auto ofarbano samo jednim slojem laka, tako mi djeluje tanko.

S druge strane, godina i mjesec dana bez ikakvog neplaniranog ulaganja u auto, čak su i sve sijalice još uvijek fabričke.

glavonja3

U rano nedeljno jutro prolazim pored parkinga gde je moj Logan sa 21D crvenom i divim se kako se boja vidi, jaka je, ima odsjaj na sebi. Okolo su auti raznih godista, marki i boja ali ni jedan nema tako jak odsjaj kao moj. Kao da su njihove boje matirale, a moja nije. Pri tom, svoje auto perem samo vodom i spuzvom i drzim ga napolju. Naravno postoje i bele bubice (kao kod speedo-a), ali za svaku znam od cega je nastala: udarci vratima, ogrebotine i ostecenja od kamencica... Sesta godina...

alen

svida mi se potrosnja kod moje solenze , kako ide , udobnost , dizajn auta , tezina vozila , reakcija na gas ,unutrasnjost, a nesvida mi se pojas malkoc trznes kad se ides vezat pa blokira pa se vezem par minuta , brave na zadnjim vratima se tesko zakljucavaju (motorici centralnog se griju i muce a i rukom ide tesko ,nivoi opreme solenze , lim je ko papir , nema mjesta di auto nije valovit ,dostupnost tuning djelova je bolja za yugo nego za solenzu ,boja ceka da otpadne , zvuk vrata je sramotan kod solenze i supernove , ko da lupa lim u lim . na karoseriji se treba malkoc poradit pa bi solenza a i dacia opcenito bila malo jaci , poznatiji i trazeniji brand.  :dobro:
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

Slobodan čovek

Ne sviđa mi se kako je rešen rezervni točak. Visi na onim šipkama koje potpuno deformišu, inače odličan pneumatik (Continental).

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Slobodan čovek

Hvala, ali džaba mi sad da čitam. Prvi put kad sam pogledao rezervnu gumu ona je već bila deformisana, tako da...

boban66

Sviđa mi se grejanje zimi, ne sviđa mi se grejanje leti :wink:
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.