Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Citat: mladja73 poslato 03.10.2010. - 22:10
Mi "loganovci" nemamo brisac na zadnjem staklu pa nemamo taj problem. Al' zato imamo gepek. Ma ne gepek. Gepekcinu!!!

Sad skoro sam stavio dva duseka 200x90 i jedan dupli kuhinjski deo, imam svedoke
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Ne znam o čemu pričaš, čovek priča o gepeku, a ti si navedenim nameštajem napunio ceo auto toliko da nisam imao gde da sednem (ne samo ja, nije bilo mesta ni za dete od deset godina)...  :laugh:

Zezam se, nije mala stvar natrpati dva onolika dušeka u kabinu!   :dobro:  :logan:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Tačno, nisam bio precizan, u gepek "samo" viseći deo    :respect:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

DrJekyll

Eeee, a kad mi u Sanderu oborimo sedisteee.....to je druga prica  :woo-hoo:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Vihor

Eeee, a kad mi u Loganu neoborimo sedisteee.....to je druga prica   :cool:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david

#246
Eeee, a kad mi u Loganu ne oborimo sedisteee.....to je druga prica  :cool:

Eh to mu je jedina mana, mislim na zadnje...

Vihor

Mogli su da preklopnik za pravac duvanja vazduha naprave da se vrti u krug, a ne da moram da ga vrtim iz kraja u kraj.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

crevce

jedino što mi se ne dopada kod Logana (koji još uvek nije moj  :) ) je to što se ne preklapa zadnja klupa.... i pitam se da li je nekome palo na pamet da proba u Logana da montira zadnju klupu iz Sandera  :ces:

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Pa mogli su umesto sajle koja pomera klapne da postave inkrementalni enkoder i servo motore na klapne vazduha, a mogli su i ispod haube da ubace petolitarski V8 turbo motor, pa su mogli ESP, pa kožna, grejana sedišta, pa znak Ferarija pa...
Jeste, sve se može kad se hoće. A da li bi ti to onda kupio?  :help:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar