Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Citat: Zoran poslato 08.09.2010. - 21:29
Kolo upravljača mi malo pokriva obrtomjer i one crtice od temperature i goriva na displeju. Bilo bi mi draže da je bar 2 cm veći prečnik ali i ovako danas sam prešao 470 km sa osmjehom na licu, bez umora i bilo kakvih bolova.

                                                          Zoran

I ja sam to primetio na svom Sanderu, ali opet, ja imam 2 metra. Probao sam da sednem kod Loganovca posto on ima sedista sa podesavanjem visine i mogu ti reci da je taj problem nestao. Znaci samo da sam uzeo opremu vise :cekicem:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

#226
Lepo sam ti rekao da se kloniš Logana, opasno je po Sandera...  :Smiley:

Još da sam se setio da ti dobacim ključeve, pisao bi ti ovde par interesantnih postova...  :zloca: :whistling: :crazy: :njanja: :zurka: :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

hteo sam ja da priupitam ali me je bilo sramota  :c:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david

Stvarno, kad sam video DrJekylla, rekoh u sebi; Sandero nije za njega a sto kaze Loganovac ima vremena...

DrJekyll

Evo iskreno meni se Logan ne svidja samo iz tih razloga sto ima mnogo male (uske) farove napred, tako da mi estetski smeta, a cinjenica da je isti unutra, po visini, kao i sandero. Logan ima malo vise mesta na zadnjoj klupi, ali mi je to nebitno. Sve u svemu, ako bi stavili farove od Sandera na Logana, Logan bi bio savrsen auto....za sada Sandero bolje izgleda, a za kasnije videcemo...mozda se u Daciji i opamete  :bonk:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Zoran

što su manji manja je vjerovatnoća da budu razbijeni. Bar ti to ide u prilog.

                                                                                                 Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

david

#234
Onda bi sedeo na zadnjem sedistu kad vozis a kad ides u rikverc bukvalno bi video zadnju tablicu...

Zoran

Grijač na zadnjem staklu je mogao malo bolje da se postavi, da bi se grijalo mjesto gdje se brisač zaustavlja jer se tu nakuplja snijeg za zimskih dana.

                                                                                                                                                                                               Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Grejac zadnjeg stakla, bar kod nas, sluzi za odmagljivanje zadnjeg stakla.

Za ciscenje snega koristimo metle i lopate.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Pogledajte na nekim drugim autima pa će vam biti jasnije.

                                                                      Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

mladja73

Mi "loganovci" nemamo brisac na zadnjem staklu pa nemamo taj problem. Al' zato imamo gepek. Ma ne gepek. Gepekcinu!!!
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Jelenko

Citat: mladja73 poslato 03.10.2010. - 22:10
Mi "loganovci" nemamo brisac na zadnjem staklu pa nemamo taj problem. Al' zato imamo gepek. Ma ne gepek. Gepekcinu!!!

Zivio govornik.......potpisujem....logan je logan.... :) :hall: