DACIA - Lodgy novitet u 2012. godini

prethodna tema - sledeća tema

david


jasho

#151
Citat: david poslato 16.08.2012. - 10:46
Meni se Lodgy svidja :-)

I meni isto, i mogu vam reći da uživo ekstra izgleda, pogotovu verzija sa touch skrinom

jasho

Juce sam imao priliku da pogledam dizel verzju sa 110ks u lauerat opremi, i malo sam se razocarao sa nekim stvarima za pocetak debljinom lima, pogotovu na krilu iznad zadnjih tockova gde je ko papir  :banghead:
takodje unutrasnjost tapacirung na podu u gepeku malo je reci sirotinjski uradjen, takodje podesavanje volana po visini rucica sa kojom se radi blago je nefunkcionalna :badmood:
Sve u svemu moglo je ovo mnogo bolje da se uradi, pogotovu stu mu je cena u u ovoj verzijioko 15 700 evra, za koje pare mozes da uzmes Chevorlet Orlanda sa kojim se na moze porediti!!!
Ono sto je pozitivno jeste redizajn kabine koji je unapredjen u odnou na ranije modele, ali ostalo... :badmood:

Evo jos par fotki  :ziveli:

hobbista

Ja za sada vidim jednu pozitivnu stvar - stavili su kratki naslon za glavu na srednjem sedistu pozadi  :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

mladja73

Subjektivno: meni se na oko vise svidja stari dobri MCV.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Loganovac

 :offtopic: Hobbista da plati turu pića za ovaj reč MCV.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Citat: hobbista poslato 23.08.2012. - 12:40
Ja za sada vidim jednu pozitivnu stvar - stavili su kratki naslon za glavu na srednjem sedistu pozadi  :)

I tu ima mali problem, ukoliko naslon ne podignes ili nije podignut udara/zulja tacno po sredini ledja! :doh:

hobbista

Placam, placam :D

Moguce da smeta pozadi, ali je za vozaca ovo odlicna stvar :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Sir Oliver

Ok auto skroz, samo malo jaka cena za full dizela. Ima što šta za te pare!
:offtopic:  Pa i kod mene je mali centralni naslon... 
I drink to make other people more interesting.

hobbista

Blah, potpuno je nenormalno staviti na MCV normalan naslon za glavu pozadi, jer je preglednost vec smanjena zadnjim vratima. Nisam znao da Ph.2 ima skraceni  :to:

Meni se vise svidja dokker od ovoga  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

speedo

Cijene u BiH možete pogledati ovdje
http://www.dacia.ba/modeli-dacia/lodgy/cjenovnik.html

Ako ćemo iskreno ambiance 1.6 benzin i 1.5 dizel nisu skupi i fali im samo klima. Serijski svi imaju četiri airbaga.

Keka

Cene...po tudjoj pozadini 10 ne boli.

Ne svidja mi se ponuda benzinskih motora. 1.6 trosi kao Moskvic, performanse katastrofa. 1.2 TCE je sa direktnim ubrizgavanjem, nista od ugradnje TNG.

I mogli su konacno da stave diskove pozadi, bar za taj kamionet, narocito sa 7 sedista.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VaskezNS

CitatNe svidja mi se ponuda benzinskih motora. 1.6 trosi kao Moskvic...

Keka, zašto kažeš ovo ?

6,5 L/100 na otvorenom pri brzinama i do 150 Km/h + do 10L/100 u gradu = ja ne vidim problem za auto sa 1.600 ccm  :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Loganovac

Koliko na 150 km/h?  :Smiley:

Keka je verovatno mislio na potrošnju Lodgy-ja, pitajte Hobbistu koliko troši na 150...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.