Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Cestitam.
Samo da pojasnimo, auto nije nov?

MitarMrgulic

#631
Hvala!!

Nov je druže, godina proizvodnje je 2022. auto je registrovan kao dio akcijske ponude u auto kući, ali nije izlazio iz salona, stanje na kilometar-satu je bilo 16 km :)


kiconix

Vala, sad sam sve cuo.

speedo

Izgleda da je to stvar lične perspektive. Auto registrovan da se ispuni neka norma prodavača za 2022. godinu i morali su ga barem odvesti na tehnički pregled, ako nešto nisu mutili.

Pretpostavljam da garancije već teče ovih pola godina od registracije....ali dobro, auto je lijep i neka vas dobro služi. Da je to moj auto samo bih nešto ranije uradio taj prvi servis.


kiconix

Ma sve ok. Bitno je da je kupac obavesten pre kupovine.

MitarMrgulic

#635
Citat: speedo poslato 18.03.2023. - 22:22
Izgleda da je to stvar lične perspektive. Auto registrovan da se ispuni neka norma prodavača za 2022. godinu i morali su ga barem odvesti na tehnički pregled, ako nešto nisu mutili.

Pretpostavljam da garancije već teče ovih pola godina od registracije....ali dobro, auto je lijep i neka vas dobro služi. Da je to moj auto samo bih nešto ranije uradio taj prvi servis.

Nope, garancija kreće sa danom kad sam preuzeo auto.

Auto je u redovnoj ponudi, koštao cca 45 hiljada KM, vjerovatno zato nije našao odmah kupca.

Jesmo, obaviješteni smo o svim detaljima i sve nam je detaljno pojašnjeno

Capriolo

Biće to odličan prevoz.
Još jednom čestitke !

MitarMrgulic


Loganovac

Čestitke i sa moje strane, u zdravlju da se vozite!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bocca

Svaka čast za cenu u Bosni. Kod nas, 25900 plus zimski paket, senzori, maglenke, boja i svašta tu još nešto preko 2000!!! Fer ponuda u ovim ludačkim vremenima. Uživajte.

shole

Neka je sa srećom i da uživate u svakom kilometru!!!

dekiv68

Nek je sa srećom Mitre, da ga vozite u zdravlju

silent

Честитам на куповини, у здрављу да се возите!

Ако није индискретно питање, колика је камата?

MitarMrgulic

Hvala svima na čestitkama :)

Auto nije na leasing, na kredit je uzet + nešto ušteđevine od ranije, tako da ne znam dok ne bih pogledao, mislim da na 35 000 KM kredita vraćam nekih cca 40 hiljada sa kamatom.

Sve  u svemu, kakva su vremena, nekako smo uspjeli zatvoriti finansijsku konstrukciju, s obzirom da mi je leasing za Logana MCV izašao početkom godine :)

Mare