Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Potpisujem da nisu.
Auto se stvarno ponasa kao dizel samo je tisi.
E sad postoji i faktor stednje u toj potrosnji, koliko se secam razgovora nije predjeno 90km/h.
Ipak moram priznati da je i ova potrosnja odlicna.

Keka

U gradu se potrosnja krece izmedju 6 i 8 litara, u zavisnosti od saobracaja. Na 100 km/h oko 5, brze nisam vozio, presao sam tek 400 km.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Sir Oliver

To je više nego odlična potrošnja, naročito kad se poredi sa slinama. Ispod 10 benzina nikada nije moglo po gradu. Na otvorenom pri 100km/h nikad ispod 6.3.
Izvinjavam se za  :offtopic:
I drink to make other people more interesting.

Daniel

Ne znam sta se vi cudite. Godinama sam imao prosek 5.1 na rumunskom sokocalu na relaciji do BG i nazad, brzine koje doktor navodi.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Zoran

Još ako ima led dnevna svjetla..? Ja na oborena svjetla trošim bar 2 - 3 dl. Pa i sa njima uspijem nekada biti koju "stotinku" ispod 5l/100 km.
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Tačno je da svako dodatno opterećenje povećava potrošnju. Ali upaljena oborena svetla su ipak samo 140W (2x55+6x5) iliti manje od 0.2KS. Više od toga si uštedeo prepumpavanjem guma.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

Ih bre Zoki, led svetla...
A sta sa dva lista A4 dodatne opreme vise u odnosu na Sandera?
Sve to trosi struju samo tako i utice na potrosnju koja je bez obzira na sve to sasvim pristojna.
Otpor vazduha da ne pominjem.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleks

Jos malo pa k'o dizel!  :respect:

Loganovac

Ostaje da ti verujemo da nije nizbrdica, nizvetrica...   :zloca:

Inače, ja mogu 80 da vozim sa 0.0   :whistling:

















P.S. Pa moram malo da te zezam!   :crazy:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Turbo

Extra autic i extra potrosnja.Ja gledao Toleda,mlogo mi se svidza.

injector

Poštovani, kod 1.2 tsi treba obratiti pažnju na troškaranje uja. Umeju dosta potrošiti, a sve zavisi od primerka. Pozdrav.

kiconix

To cemo jos videti posto je ovo novi 1.2 tsi.
Osim zapremine i oznake nema nekih velikih slicnosti.
Cak je i lanac odstranjen.

injector

Poštovani, lanac je odavno izbačen i nema veze sa trošenjem ulja. Drugaru je taj isti motor na 13.000 km upalio lampicu za ulje. To je bilo neposredno pre prvog redovnog servisa, pa su mu rekli u servisu da se to moze dogoditi i da je to normalno. Tada su mu sipali neko novo jeftinije ulje iste gradacije (sa vw odobrenjem), i od tada posle ko 3000 km nije pokazalo znake trošenja. Pozdrav.