Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

jasho

#120
Doravec, sve se to moglo rešiti na jedan fin i kulturan način, da su zvanično uputili poziv članovima foruma i sve bi bilo ok!

Ovako imaš situaciju da problemi koji postoje u radu RNS i Co. prema svojim klijentima/korisnicima usluga i na osnovu kojih je dobrim delom i izgrađen ovaj forum se prave da ne postoje.

Kao kontra osniva se nekakav zvanični forum Dacia, koji jel, barem po meni treba da amortizuje ono što se iznosi na njihov račun na ovom forumu, a rekoh sve što je trebalo jeste jedan zvanični poziv koji bi glasio, poštovani dođite, družimo se, oborimo rekord, razgovarajmo o problemima i saradnji na obostranu korist i zadovoljstvo...

Ali jok.... :cekicem:  :kava:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

ppejic

Poziv RNS-u da se registruje na ovaj forum pod nekim "zvaničnim" imenom i dalje ostaje otvoren. :wave:

Još uvek nije kasno da to urade, pa posle toga mogu i zvanično pozvati ljude sa ovog foruma, ako se već nisu obratili upravi foruma po tom pitanju.

Posle toga se nadam da će ostati aktivni na forumu. Nije problem ni da se napravi jedna odvojena soba za direktnu korespodenciju i postavljanje pitanja zvaničnom zastupniku Dacia-e.

Sa "naše" strane dobra volja u tom smislu postoji  :jea:

kiconix

Da su hteli, registrovali bi se.
Plase se komentara i pitanja na koja nemaju odgovore.   :rtfm:
Ovako ostaje da svako svojom voljom krene za Subotiste, mislim pozvanimo smo svi, samo ne preko foruma.

jasho

Pejiću, teško da će oni ,,zvanični'' da se registruju kod nas ,,nezvaničnih'' i time se p......u na svoj novi forum i izabranog predsednika Mal'nu!!!

p.s.
Malina je legenda, ali van ove priče!!!  :aplause:

ziki_the

 :offtopic: Razmisljam da iskopiram i prebacim neke teme odavde na forum dacia kluba, cisto da ne bude prazan.
Prvenstveno zalbe i pohvale. Bas da vidimo kakvi bi odgovori bili..

sphex

^ ne bi ih ni bilo, tamo sem nas, povremeno, niko i ne zalazi...
we brake for nobody!

DrJekyll

Činjenica je da kada se u google-u ukuca dacia klub ili forum Srbija...štagod, da je ovaj forum na prvom mestu....to sve govori.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ppejic

A da se mi polako vratimo na temu "28.05.2011. Prisustvo na obaranju Dacia rekorda u NAVAK centru" ?

Damir Oravec

ppejicu..chekam te na Zmaju 28 og.. pa da nastavimo dalje zajedno :)

ppejic


david

Kad ja da budem na NR Pecinci tj iza NR u what o'clock?

Damir Oravec

Citat: ppejic poslato 22.05.2011. - 08:56
:Smiley:  dobar štos

Rekh sebi, ako predjem na onom kvizu 130 bodova, zovem ppejic-a i placam mu gas tamo i nazad  :write:..i predjoh :)

Keka

Bolje mu plati putarinu, to je veca stavka  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dsit

Nisam citao svih 10 strana pa se izvinjavam ako je vec negde bilo reci ali ne kontam jednu stvar. Cilj je obaranje rekorda u duzini kolone a sa druge strane stoji napomena da je broj ucesnika ogranicen... :fiju: