Ko je gde ugradio TNG, za koliko para i kako je zadovoljan?

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Evo 'vako: mnogo smo do sada o tome pisali, preporučujem ti da iščitaš ovu kompletnu temu, i sve u njoj linkovane i da sam doneseš zaključak. Ipak, s obzirom da si već odabrao klasu uređaja i da planiraš ugradnju van mreže ovlašćenih servisa, uzeo bih slobodu da ti preporučim da odeš kod Rašića i ugradiš ono što ti on preporuči.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zlax78

ac babic uredjaj stag 200 sa bocom odozdo 410e a nitro gt stag 200 400eura, gde bi ste ugradili uredjaj?

bmiillan

nigde gde ugradjuju stag 200. za malu razliku u ceni mnogo je bolje ugraditi stag 4
nemoj na silu uzmi veci cekic

Keka

Ako je servis valjan, nista ne fali ni Stagu 200.

Veterinar je ugradio u NitroGT, ali je morao da ide na prepravku da bi prosao atest.

Cena ne treba da bude jedini merodavan element.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


sokoll

Ja juce ugradio stag 4 valjda ce da bude o.k.
Za sada 200 km i lepo radi .
Videcemo..

Zee


sokoll

^
Radio sam u komsiluku 420e Dinogas na vidikovcu . 2 godine usmene garancije u koju ne sumnjam jer sam prosli uredjaj takodje radio kod njih .
Doduse to nije bio sekvent pa je sada rano da ih kudim ili hvalim . Takodje je rano da pricam o potrosnji na ovako malom uzorku ali javicu se za 2-3000km  :wave:

Zee


dejandelic

Ja sam juce ugradio TNG uredjaj STAG 400 u servisu MIRKOV koji se nalazi u sklopu KRIOGAS TNG pumpe prekoputa KOMNENOVIOCA na Paliluli.Prvi utisak je extra jer nema razlike u snazi BMB/TNG.E sad za potrosnju videcemo....kad ipreznim 2-3 rezervoara javljam se sa prosecnim vrednostima potrosnje.Sve je odradjeno veoma pedantno tako da cu danas-sutra da okacim fotke. :ziveli:

http://www.polovniautomobili.com/krioservicemirkov

pjovan

danas ugradzen plinskisistem stag-4eco pasplinjaca i dizne omvl boca obicna u prtljaznik 27l a montiran u avtogasservis prilep 500e prvi utisci odlicni videcemi i javicu vam nakon nekoliko rezervoara i bice fotografija

drzarkod

Nek je sa srecom obojici i da brzo "povratite" ulozen novac....i zaradite naravno.... :too:

vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

zac

 :aplause:  Da te lepo slluzi...steta samo sto vise nemas onoliki gepek...ali to je cena TNG-a  :ne:

DarioGTI

Šteta jedino što je boca samo 27L. Iako,  i 27L plina je puno jeftinije nego 27L benzina ili nafte.  :cool:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)