Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

kapsid

Raspitivao sam se oko novog Logana MCV-a u banjalučkom ovlaštenom salonu i usput pitao za popust.Ako je  :offtopic: ne zamjerite molim.Interesovao sam se za trenutne popuste kaže 500 KM(250 eur),+ 1000 KM(500 eur) ako ide na lizing,pitah hoće li se možda povećavati popust,kaže dacia sigurno ne,.....samo umalo da doda dovoljno su niske cijene Dacie pa da još snižavamo  :fiju: :cekicem:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

jasho


ivan-bgd

Dal' gosn' Todorović ima nešto da izjavi na ovo...... :zloca: :gun:

Boka

Jedan lep  snimak novog Reno Logana snimljen u Crnoj gori.

https://www.youtube.com/watch?v=OFju7ZdLvXk

Keka

Zmigavci u retrovizoru, ratkapne, automatska klima  :to:

A muzika u prilogu.... :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

Da li ima taze iskustava sa novim MCV-om?

ppejic

Ko o cemu, Peja o ...

vujanovgoran

To su zadnja vrata od Logana II, da li si se to ponovio? Kod mene ima i neka folija velicine tapacirunga.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

ppejic

... zvučnoj izolaciji, ovoga puta fabričkoj, na drugoj generaciji rumunobila.

@vujanovgoran
Nisam se jos podnovio, videćemo do zime, svašta može da bude nešto nepredviđeno

ppejic

#684
Pitanje za vlasnike Logana/Sandera druge generacije.

U motornom prostoru, da li vam kaplje voda na kutiju sa osiguracima?

Saputnik

#685


Kako misliš da li kaplje, da li stalno nekuda curi na njih (nije valjda da se i to dešava), ili ako se podigne hauba dok pada kisa, pa je nagib takav da se sliva na njih?

Ako misliš na ono prvo, kod mene nema tragova takvog curenja, ili bar nisam primijetio, obratiću bolje pažnju sljedeći put kad pogledam.

ppejic

Ovako je to reseno kod starih Logana, ima ivica koja je uzdignuta i pravi slivnik, i takoreci je nemoguce da voda kaplje bocna na unutra.


Kod novih Dacia te ivice nema. Mozda lim ima nagib, ali sta ako kola parkiras na kontra nagibu?

ivan-bgd

Koliko vidim kutija je kod novog logana zaobljenija pa će voda da se sliva sa kutije dok je kod starog ravna...

goxy

nikakva voda ne curi po kutiji osiguraca, sve je suvo i nema tragova a videlo bi se sigurno jer mnogo uvlaci prasinu u motorni prostor...nisam stavio keder :whistling:

Loganovac

I sa kederom će mnogo uvlačiti, ne sekiraj se.
Okolnost - kipuća voda, koja krompir omekša ali u kojoj jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.