Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

nenad28

Prosle nedelje sam prvi put otisao u salon na Starom sajmistu, kako bih izbliza pogledao novog Logana. Nisam osetio "smrad" u kabini koji je spominjan u nekoliko navrata.
Novi Logan mi se svideo isto kao i ovaj moj pre deset godina.
Ono sto mi se nikako nije svidelo je totalna nezainteresovanost prodavaca prema potencijalnom kupcu. Kada sam im trazio da mi daju cenovnik modela u ponudi, pogledao me je kao da sam mu trazio auto na poklon. Rekao mi je da nemaju to sto trazim, ali da ce mi poslati na email u toku dana. Na tome se i zavrsilo, nisu poslali bas nista.
Pre deset godina su se samo smeskali, bukvalno me terali na probnu voznju, samo sto me nisu ljubili tamo gde ne treba. A sada, samo sam cekao da me pitaju koji si ti k.... sad dolazio ovamo  :badmood:.


Loganovac

Nadam se da menadžeri RNS-a čitaju ovo...  :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

drzarkod

#662
Dosta im je ljubljenja gde netreba..... :lau: :lol1:....ide prodaja ko luda ne postizu....a sto se citanja foruma koji im je besplatno najvise izreklamirao brend vidi se po bezbrojnim akcijama kojim nas zatrpavaju svakodnevno.... :rtfm:

ivan-bgd

Svratih do salona pre neki dan onako usput (kupio otpalu ratkapnicu sa stepway-ove alu felne) pa reko da uđem i pogledam karavana logana.Seka sedi i prevrće neke papire,jes' da nisam poneo pare al' računam prići će,objasniće,upoznaće me sa autom (ne kao sa devojkom   :)  ),ali osim dobar dan i da ja ne pitah par pitanja ,ništa.Valjda su oguglali da niko ništa ne kupuje pa ih više mrzi i da pričaju i nude nešto  :whistling:

saša61beograd

Meni odgovara kad je prodavac nezainteresovan,pa lepo,na miru mogu da zavirim svuda.Tako je bilo u Hitu 2008,bila je gužva,prodavac se bavio drugima,a ja sam polako i bez žurbe gledao šta me zanima.Da sam poneo alat mogao sam da ga tu rasklopim,pa da vidim šta je unutra!
Ne volim kad prodavac davi i guši sa nekim pričama,obično o nekim glupostima,opremi,paketima,opcijama,kamatama,ratama...A ja treba da mu uzvraćam ljubaznost i da pričam sa njim ili još gore sa njom,umesto da gledam ono što mi je važno.

ivan-bgd

#665

I meni to odgovara ali makar i ,,izvolite,,  bi bilo dovoljno.Ja bih se onda odlučio da li da uđem u priču ili da dam do znanja da bih da razgledam.

vujanovgoran

Vec sam pricao na ovu temu u nekom postu, u Hitu su potpuno neljubazni, kao oko da im vadis. Tri dana sam jurcao i sredjivao papire za kredit, kuca-banka-hit-opstina-firma, tek kada sam zavrsio sve i dosao da preuzmem auto, ponudili me picem koje sam naravno odbio.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

ivan-bgd

Pa prvo ti uzmu pare pa onda plate piće....kako da plate kad nemaju pare  :lau:

Ivan91

To je tacno, to sto sad prodaju solidno, i zabole ih prosto.  :cekicem:
Ja sam uzeo logana iz prve ture, i bas u hit-u su bili kao za primer. Iako smo rekli da samo razmisljamo, vrteli su se oko nas i ostalih kolko god treba.
Kad smo uzeli auto, zvali 2 puta da provere da li smo zadovoljni i da li je sve ok. Al ,eto, uvideli ljudi da za tim vise nema potrebe.

Ono sto me najvise cudi je to sto, ( moram da poredim sa toyotom jer, to sam vozio pre dacie ), toyota srbija, proda u nasoj zemlji smesnu kvotu novih automobila, verujem da je to 3,4,5 puta manje od dacije. Ali bez obzira na toliko malo trziste, non stop organizuju popuste i akcije sa klubom. Takodje su napravili specijalne popuste za korolu i aurisa, ne bi li priblizili ta kola nasim mogucnostima. Itd, itd.
I ti glupavi popusti i akcije pune klub judima, koji dovlace nove ljude koji kad tad predju na toyotu i ostanu na njoj.

Ja u ovom klubu, ne vidim nit kakve akcije, nit popuste. A ne verujem da je to zbog toga sto su admini lenji..Nadam se da ce neko da se opameti i da izmeni neke ljude u reno / dacia srbiji, jer ima prostora da se toliko toga uradi.

ivan-bgd

Ako misliš na admine foruma,oni nemaju veze sa hitautom niti sa bilo kojim dilerom dacie,ovde je drugarsko razmenjivanje informacija i druženje.Međutim ako dileri čitaju ovaj forum treba da se malo opamete......pošto je njihov dacia klub polumrtav.....

hobbista

 :smu:

Da potvrdim da smo i dalje na istoj poziciji - hvalimo i kudimo po zasluzi.
Sami finansiramo forum i niko od "rukovodećih organa" :lau: nema veze sa RNS ili nekim od servisa.

:ziveli:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiconix

Da dodam, mi nismo klub.

jasho

A ni udruženje građana :to:

Zee

Mislim da nije mislio na nas.  :-)1

drzarkod

Naravno da nije, već je mislio na dilere koji ne čitaju forum niti idu na net....pa ko još čita stručnu literaturu na poslu..... :lol1: