Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

hobbista

Upravo  :to:

Meni Logan nije pojam lepog auta, ali samo po izgledu ne biram ni ženu  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Vladan P

#616
Eto,kada se malo razmisli,u ovoj citiranoj rečenici je sve rečeno. :to:
Zajedno smo skupa !

glavonja3

#617
Meni je Dacija Logan lepo auto, a ovaj novi je najlepsi... he he he...

kiconix

Skapirali smo, Dacia je ružan auto.
Ajd sad malo o novom Loganu.

Zee

Sto je leeeeeeeeep   :Smiley:

Dragan.vi

Zelje su jedno, a mogucnosti drugo, po mom misljenju. I tata bi sine, kad bi mogao (al' ne moze) :place: Ali i ovako veoma zadovoljan, kome se ne svidja, ne mora da gleda. Boli me d..e  :too:

kapsid


:aplause: Svaka čast,u potpunosti se slažem,pomodarstvo i osjećaji niže vrijednosti su na sceni :doh:!

Citat: Vladan P poslato 06.06.2013. - 20:57
Mada poslednjih par postova ''vuče'' na O.T. ajd' da dodam i ja neku...
Po tom pitanju osnovni problem je sa imidžom!
Moj poznanik nije kupio novu Oktaviju (koja mu se više sviđala) već Golfa jer ga je bio blam zbog znaka Škode!
Jedan rođak,pre neki dan, kupi Pasata iz 2000. god.sa 200 000 km.
Za te pare već znate kakvog je Logana mogao da kupi.
Ali,kaže-Jeste tvoj Logan udoban i dobro ide,ali ne mogu da vozim Dačiju!  :banghead:

Mnogo ljudi pati od te bolesti.

Sreća,pa mi nismo među njima  :lazy:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

vujanovgoran

Nas lepotan Dacia Logan II od 01.06. u verziji laurete poskupeo za 210 Evrica, bio je 10800, a sada 11010 Evrica  :palica: Izgleda da su resili da nas jos malo deru  :badmood:
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

sanderoman


ex-user

bla bla bla

ivan-bgd

#625
 Iz dacia.rs kažu da će karavan doći u decembru a u hit autu u oktobru....ko li je u pravu... :ces: ili se ne dogovaraju kad lažu :zloca: ,a prvi odgovor,kada sam slao mail pre par meseci, je bio u avgustu...

ivan-bgd

#626
Napokon  izašao cenovnik novog logana mcv  http://www.dacia.rs/download/cenovnik_dacia_novi-logan-mcv_rs.pdf
Ne znam samo zašto u laureat opremi nisu zadnji podizači elektronski..a nema ni alufelni....malo su ga ogolili pa na dodatnoj opremi šibaju po ušima....

Zoran

Ponovo se vraća na scenu Bazni model. Kako bi lijepo bilo da i Sandero dobije tu opciju...
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Pojavila se i base verzija svih modela na sajtu Dačije rs.Ima svu bezbednosnu opremu,servo volan,čak i deljivu zadnju klupu.Fali samo klima.Fali i daljinsko otključavanje,ali to se rešava za 100 i kusur evra zajedno sa alarmom (bar za prednja vrata).
Naravno tu su i crni (!) branici koji mi se,iz nekih razloga, jako dopadaju.
Vrlo sam zainteresovan.

Zoran

Nama su ukinuli www.dacia.ba iz "nekog" razloga pa stvarno nisam imao tu informaciju  :wave:. Hvala baš me veseli.

  "nekog" - u prevodu neko nije plaćao...
Sam svoj gazda - vazda.