Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Izloženi model nema rezervni točak,metalik boju i mp3 plejer.

krle

#526
Ma ovi iz prodaje su izgleda skroz prolupali.


Evo kako je to nekada izgledalo






nemanja46

Na vecini automobila tako i pise  :) Lep je novi logan i udobaan ,samo mi se cini kao da nazad ima malo manje prostora.

Keka

Tamo nazreh da pise "cena bez opcija od 7990 sa sajamskim popustom".......gde je tu popust, kad je cena ranije bila 7700  :conf:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

Citat: Keka poslato 23.03.2013. - 20:13

Usput, za sajam su mogli da se potrude da ne pisu gluposti-ovaj sa slike ima 2 klima uredjaja  :lau:

To namerno da bude sto vise stavki "opreme" , trebali su da dopisu jos 3-4 puta "klima uredjaj" pa auto deluje jeftinije.... :Smiley: :Smiley: :Smiley:

kiconix

Nema veze sa sajamskim popustom.
Sećaš se da su cenovnike pogasili sa neta, sad se pojavio novi i eto nam cena (kobajagi za sajam).

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


samsung

Pitao sam danas otkud to da je cena sada sandera 7990 a bila je je 7790e....kazu drzava uvela eko taksu na nova vozila.... :bonk:
pozdrav iz St.Pazove

markofpi

Bas se pitam kada ce poceti da nesto i ukida na Dacia vozila sa oznakom eco koja su napravljena delom od reciklirane plastike.

Daniel

Ne znam kada ce da se nesto ukida, ali kad smo kod reciklaže, novi logan smrdi kao najgora kineska plastika sa buvljaka.
Sto kod starog nije bio slucaj, a nije ni kod izlozenog Dokera. Lodgz-ja...  :ces:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

mladja73

Citat: samsung poslato 24.03.2013. - 22:54
Pitao sam danas otkud to da je cena sada sandera 7990 a bila je je 7790e....kazu drzava uvela eko taksu na nova vozila.... :bonk:

Da to je razlog.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

nmc

Evo i ja da napisem utiske.Bio na sajmu,video novog logana,lepo izgleda,unutra deluje bolje,i plastike su nekako mekse na dodir sve. Onaj sivi izlozeni ima rezervni tocak,bar je juce imao,i ima i radio cd mp3,znam da sam zezo caleta da ukuca kod za radio za nas logan  :). Zamerka za ove uvoznke je sto nisu doterali neki model sa najvisom opremom,al ajde to je kao donekle moglo da se vidi kako izgleda u stepi.Sve su svemu lepo izgleda,i vidi se napredak,a zamerka ide na onaj odvratan miris u kolima,kao neka stala.

madridista

jedini razlog zasto ne bih kupio daciu je ne pocinkovana karoserija, sve ostalo je skroz ok cak sta vise  :respect:

markofpi

I kao takav bice dobra kupovina. Limarija ce svakako izdrzati 7-8god. uz da kazem normalnu exploataciju. Bitno je da oni sve dobro zastite i ofarbaju, kao i to da se postuje kontrola kvaliteta. Po meni je jedina zamerka ne samo kod Dacije vec kod svih low cost auta ta sto u nekoj osnovnoj ili slabije opremljenoj verziji deluju stvarn mnogo jeftinije od najvisih paketa opreme. Ali svakako ovo ne treba posmatrati kao manu jer se dobro zna za sta i za koga se proizvode ovakvi automobili. Napredak je ocigledan, dizajn prihvatljiviji, zavrsna obrada za nijansu bolja, oprema takodje...tako da za te novce nema se sta puno zameriti. Licno bih pre uzeo novog Logana u najboljoj opremi i sa dizel motorm nego npr. Astru Classic koja je na akciji.

saša61beograd

Citat: Daniel poslato 24.03.2013. - 23:24
Ne znam kada ce da se nesto ukida, ali kad smo kod reciklaže, novi logan smrdi kao najgora kineska plastika sa buvljaka.
Sto kod starog nije bio slucaj, a nije ni kod izlozenog Dokera. Lodgz-ja...  :ces:
Upotreba akrilnih boja i ostalih ekoloških materijala je upropastila doživljaj novih kola;nema više onog mirisa razređivača i lepka,nezdravog ali uzbudljivog!.Ne znam za novog Logana,ali nove Škode "mirišu" kao da je nešto uginulo u njima i tu ostalo.A posebno na sajmu je mučno jer kroz te automobile prođe mnogo znojave publike sa mokrim cipelama,posle pljeskavice sa lukom i pivom...