Pomoc prilikom biranja boje

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Kad sam uzimao mog logana ponudjena mi je RNZ boja auta za koju sam se i odlucio ali nisam je video uzivo ili na nekom autu. Pa evo, ko je u nedoumici oko RNZ boje nek pogleda kako izgleda ta boja na loganu II kada je prljav i kad je opran. Nadam se da cu ovim da pomognem buducim vlasicima dacija vozila prilikom biranja boje.



Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Super je! A na mojemu se vidi svako zrnce prašine... :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david

Kad odes na parking u servis svaka je boja dobra, nemozes da pogresis...

Keka

Otkri nam covek toplu vodu.

Jedino sto te na parkingu nisu nase, tako da je moja bolja ipak najbolja.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


leotar

Kod mene je RNZ boja  :to: Nisam je htio u pocetku, ali se poklonu ne gleda u zube  :) Moracu negdje da se nakanim i postavim slike. Skoro svi su mi rekli da im se boja svidja.

Dragan.vi

Crvena je zakon :hall:, ali se vidi svaka truncica!

Deda

Citat: Dragan.vi poslato 21.03.2010. - 13:52
Crvena je zakon :hall:, ali se vidi svaka truncica!


samo crvena i nijedna...
Nista me ne moze naterati da biram drugu boju. Lozim se na crvenu kao bik...I svaki put sve vise i vise...

Jelenko

crvena,crvena,i ja sam za...... :too:,a kad se i isprlja opere se..... :baeh:

Raja


Urosh85

ja zalim sto sam uzeo kameleon zelenu, ne zato sto mi se ne svidja boja, volim neobicne boje, a gde ce neobicnije od one koja menja istu... volim tamne boje, po najvise crnu ..
ali mislim da ce sledeci auto ili biti beo, ili kao kekin ... sve ostalo cu da bacim u kantu za djubre .. perem auto svake nedelje, jer je toliko vidljivo prljav da me je sramota da odem do centra  grada sa autom ..

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

scepo

Vihor zeznuo si što nijesi  sa sprejem ofarbao senzore  :to: pa kad se osuše onda ih ugradio , još bi ti ljepše došli ....

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Vihor

Citat: scepo poslato 21.03.2010. - 21:05
Vihor zeznuo si što nijesi  sa sprejem ofarbao senzore  :to: pa kad se osuše onda ih ugradio , još bi ti ljepše došli ....



kazu, nevalja   :ces:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Svarog

+1 za crvenu. Ako ništa drugo, odma' nađeš auto na velikom parkingu  :crazy: