Dacia Logan Prestige 1.6 16V 12/2006

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac



Šta reći, čičina makina za 17 godina prešla svega 147.000km, malo sređivana (ofabran ceo) i danas izgleda ovako i to pre pranja! Sticaj okolnosti nije dozvolio da se vidi zalepljena prašina, a novi lak neumoljivo sija ispod. Stao da kupim silk za trimer, makinu ostavio na kvarno u 'ladovini, kad sam se vraćao upade mi u oči kako izgleda pa reko' da podelim. Nimalo ne zavidim svima sa ovim G2 i G3 Dačijama, sve dok ne izađem na autoput (nivo buke).  :D

Biće još detalja.
Okolnost - kipuća voda, koja krompir omekša ali u kojoj jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Okrenuo bih se za njim odmah i uvek.  :aplause:

Zoran

Baš lijepo izgleda. Sa razlogom si ponosan. Iako nije prešao puno, bilo je užitka ( cepanja) u vožnji.
 
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Spreman za još jedan krug od 17 godina!
A komšije ljubomorne što si kupio nova kola na ovu krizu.

slavko_bgd

Citat: Loganovac poslato 10.08.2024. - 21:37

 Nimalo ne zavidim svima sa ovim G2 i G3 Dačijama, sve dok ne izađem na autoput (nivo buke).  :D

Biće još detalja.
Sad ovako renoviran stvarno izgleda lepo. Jednom sam se vozio u "dampovanom" Loganu1 i mogu ti reći da je osećaj vožnje bio fenomenalan. Vlasnik je inače audiofil i dampovao je auto da bi ugradio neku besnu muziku. Hoću da kažem da se sa relativno malo ulaganja Gen1 može napraviti da bude bolja od fabričke Gen3.

Loganovac

Nije mi bio problem ni da platim ni da uradim izolaciju i akustičke korekcije u svojoj muzičkoj sobi još pre 10+ godina, ali za auto stvarno nemam ni živaca ni vremena. Možda kad budem u penziji, Bože zdravlja, za godinu i po dana. Ionako ne putujem mnogo, uglavnom sam u lokalu pa i ne smeta mnogo.  :to:
Okolnost - kipuća voda, koja krompir omekša ali u kojoj jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

slavko_bgd

Želim ti da brzo i lako dočekaš penziju, posle toga da je duuuuugo krckaš u zdravlju i veselju i da, ako budeš imao slobodnog vremena, volje i živaca dampuješ Logana - čisto da ubiješ višak slobodnog vremena.
 :ziveli:

Zoran

Davno je Raja rekao, da nema boljeg zanimanja od peMzionera...
Sam svoj gazda - vazda.

Raja


Sir Oliver

Odličan!!!
Ne postoji druga reč.
 :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

silent

Стварно лепо изгледа!  :respect:

Само, како ти није жао да га пењеш на овако оштар ивичњак, и то са алу фелнама...

astmario

Hahaha baš vala, meni ratkapne na Sanderu očajne od penjanja po ivičnjacima, kada sam se zanosio idejom od alu felni odmah sam odustao, rekoh nije to za parkiranje po Beogradu.

Loganovac

Nisam ga trotoarisao, iza auta se vidi pešački prelaz sa rampom, a ima i ispred još jedna rampa jer postoji kapija (to se doduše ne vidi). Opet, ako pronađeš dobar ugao, nije ovaj trotoar toliko gadan. Jesu alu felne, ali je guma fabričkog visokog profila 185/65R15, svašta može da pregazi.
Okolnost - kipuća voda, koja krompir omekša ali u kojoj jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

Citat: Loganovac poslato 10.08.2024. - 21:37

Šta reći, čičina makina za 17 godina prešla
sija se ko b.g**za, da ne kazem nesto drugo.lepo. teraj samo...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

MitarMrgulic

Baš dobro izgleda, inače za Dacije prve generacije, mislim da je ovo najbolje pogođena boja :)