Kupovina nove Dacije

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Svaka cast, kolegama ne garantuju.  :ne:

Capriolo

Ali, možda im daju popust, pa na kraće staze to lepše zvuči   :)

kiconix

I to je proslost, na zalost.

Veterinar

Kako mi znači da imam auto sa sedam sedišta u kući, a kupcu mog dosadašnjeg automobila je značilo da isti kupi, nazvao sam "Reno Savu", da pitam kako stvari stoje. Rečeno mi je da slobodno prodam dosadašnji automobil, jer je Jogger upravo krenuo ka Srbiji. To bi trebalo da znači da za tri dana stiže na carinu i da će iduće nedelje da bude u salonu. Kako stvari stoje, bliži se trenutak susreta sa Joggerom i o tome maštam.

Trumpeter

Moj stepvej zaglavio na kapiji fabrike i nikako da krene za Srbiju.
:(

MitarMrgulic

@Veterninar

Svaka čast druže! Uskoro i prvi Jogger na forumu :)

Vjerujem da će kod nas biti bolje analiziran, uslikan i opisan, nego u ovim specijalizovanim auto-portalima i emisijama :):) :friends: :too:

maestral5747

Stigao novi Sandero confort. Sve kako smo dogovorili, cijena nepromijenjena, oprema na broju. Gume Bridgestone Turanza.
Preuzimanje kroz ovu sedmicu. Danas bio tamo, rade nulti servis

szs

 :aplause:
Nadamo se slikama  :lux:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix


MitarMrgulic

Je li obični Sandero, nije Stepway, baš bih volio vidjeti na slikama, sa dobrom recenzijom....

maestral5747

Obični tce 100, lpg. Highland srebrena boja, confort oprema plus zadnji senzori i automatska klima.

Trumpeter

Ebiga, nisi imao sreće da dobiješ displej u boji sa Klija. Za one koji ne prate, zbog nestašice displeja na nekim serijama su stavljali kolor displeje koji se ugrađuju u klija. Neki lik na stranom forumu se radovao kao malo dete zvečci kada je video šta je dobio.
:)

Andrix

Samo sto stavise duple crtice na oba cajgera....a ne pise mph...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

nik

K'о lutka.
Srećan ti bio.  :aplause:

Što pre prikaz u adekvatnoj temi.

shole