Kupovina nove Dacije

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Za flotna i službena vozila savršeno. Nema troškova oko farbanja branika koji najviše stradaju u gradskoj vožnji.

kovdejan

Ne znam, ne mora ni da farba. Lepše izgleda zagrebano nego ovako. :)

Aleks

Slažem se, ali ne znam kako na takve (izgrebane) branike gledaju njihovi tehnički pregledi.
Još ako se vozilo brendira folijama ko će još primetiti boju branika.

kovdejan

Slažem se, ima logike. Sa druge strane, ne kupuju svi za flotna vozila osnovnu varijantu, niti su firme isključivi kupci flotnih vozila.

zaki

E ljudi jer vi to stvarno tržite neku lepotu kod Dačije.
:-)1

Ovi neofarbani branici su savršeni za grad, a sa ovom cenom Dačija je baš ono što treba da bude, jeftino pouzdano vozilo od tačke A do B

zaki

Kao što reče neko gore, namerno osiromašuju baznu verziju da  je učine što manje prihvatljivom. Ta bazna verzija služi samo kao marketinški mamac sa svojom cenom. Mislim da u Italiji ta osnovna verzija dolazi samo  u crvenoj boji


kiconix

Ko bi od vas kupio danas auto bez klime, i sa toliko siromasnom opremom koja namerno kreira unutrasnjost koja odbija?
Ja ne bih.
Procentualno prodaju taman toliko koliko se trazi.
A sve je to uzaludno i dzaba dok se Sandero proizvodi u Maroku.

zaki

Meni lično klima  ne treba ni za q, Pa nije ovo klimatska zona sa celogodišnjom visokom temperaturom i vlažnošću, a ja po ceo dan u kolima.
Čitav život vozim auta bez klime pa šta mi fali, evo možda i kupim tog stepveja, uostalom, jel ima koji auto bolji od moskvića.
:)

LeNgenda

Severna Nemačka, zemlje Beneluksa, Skandinavija...može auto bez klime.

Kod nas je Grčka, a u Grčkoj je Sahara poslednjih 20-ak godina.

Auto bez klime ovde nije auto. Autobus gradskog prevoza bez klime ovde je rimejk švapskog ekspresa Sajmište-Jajinci.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Zoran

I ja bi kupio rado bez klime
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

#190
I ja bih kupio auto bez klime.Poslednjih godina klimu ionako koristim pola sata godišnje,ne treba ni meni ni gospođi.Da isto koštaju ofarbani i neofarbani branici, uzeo bih neofarbane.Meni je to ok.
Kad bi kod nas mogla da se kupi ova base verzija za ove pare,vrlo ozbiljno bih razmislio o kupovini.Bela boja obavezno.
Jedino bih voleo da ima podešavanje volana po visini i dubini,to je jedini luksuz.I voleo bih da je iz Rumunije.Da je iz Maroka,ne bih je kupio.
Dačija je dno u toj klasi,nikakva oprema to ne može promeniti.Hoću da platim solidno prevozno sredstvo,a ne obmane i iluzije.

kiconix

Nekako sam Sasa tebe vec upisao.  :Smiley:

saša61beograd


Zoran

Uz doplatu od 49 Eura neka bude 1,0 TCE
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Zašto? Pa 0.9TCe ima 90KS, to je još uvek duplo više nego što ti treba, a registracija jeftinija?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.